• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Si kuptohet kur je e dashuruar

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,570
Pikët
113
Vendndodhja
14 shenja që të kuptoni se keni rënë në dashuri

1.Tani qe po lexon kete, nje person vetem ke ne mendje...

2. Do beje cdo gje per te....

3. Kupton qe gjithmone buzeqesh me vete kur mendon per te...

4. Emocionohesh vetem nga aroma e tij/saj.....

5. Fillon te mendosh gjithnje e me shum per te......

6. Fillon te degjosh keng te lehta.....

7. Kur sheh ate, s'i veren dot njerzit tjere perreth teje...

8. Kur degjon zerin e tij/saj ti buzeqesh pa as nje arsye.......

9. Kur mendon per te te rreh zemra shum me shum......

10. Pretendon sikur je e/i turpshem ne pranin e tij/saj

11. Ecen shum me ngadale kur je me te.....

12. I lexon mesazhet e tij/saj shpesh.......

13. Ste duket tjeter njeri me i mir se ai/ajo

14. Mendon se nuk do doje tjeter njeri sa do ate

Sigurisht qe cdo gje eshte ne mendimin dhe me personalitetin e personit
pastaj nuk jane 14 pika qe te kuptoni nese keni rene ne dashuri, une shume lehte mund te shkruaj 100 pika pa u lodhur fare.
secili e shpreh dashurine me veprime te ndryshme.
mund te themi qe keto jane disa nga shenjat qe te kuptoni se keni rene ne dashuri.
Por valle sa te sigurte jemi qe kjo dashuri eshte dashuria e vertete
mos valle kjo eshte nje dashuri e cila do te sjelle nje tjeter apo eshte dashuria e vertete dhe e funditë
cdo here qe bime ne dashuri dalin shenja te reja , ose pika te reja , qe nuk bazohen ne dashurine e pare te dyte apo te trete.

A i keni perjetuar ju keto ë
Shkruani dhe tregoni dhe ju se cila nga keto ju kane ndodhur
 
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,300
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Me ke kap Mat:( I kam perjetuar te gjitha keto pika po nuk e di a kam rene ne dahuri apo jo , Mendoj se eshte nje ndjenj qe te con tek ajo dashuri , C'do gje varet nga pikat me te rendesishme se keto , Dhe se si do ti perjetoni ato :D
 

MoReNa

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 11, 2009
Postime
32
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
kur ndjen ne stomak nje ndjenje boshlleku apo kur e sheh te dridhen gjunjte
kr pin cigare pa pushim apo kur te thote qe je shpirti im
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: si kuptohet kr je e dashuruar

Ka shume gjera qe ndryshojne kur je i dashuruar ..Ndricon lekura ..Je gjithmone i qeshur etj...
 

OnLy

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 10, 2009
Postime
155
Pikët
0
Vendndodhja
Aty Ku Tymi Ska Te Sosur
Titulli: si kuptohet kr je e dashuruar

kur ndjenj boshllekun e ati personi qe dashuron , po gjithmon nqs eshte dashuri e paster me ndjenj dhe pa interes sepse ne ditet e sotme egzistojn shume lloj dashurish ....
 

unlovely

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 11, 2009
Postime
483
Pikët
0
Vendndodhja
Lost in the air
Titulli: Si kuptohet kur je e dashuruar

kur mendon gjithmone per te e sheh ne cdo gje qe ben te merr malli kur eshte larg
 

Corn

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 10, 2009
Postime
324
Pikët
0
Titulli: Si kuptohet kur je e dashuruar

vetem nese e humb ate dashuri do e kuptosh qe ke qen i/e dashuruar
 

OnLy

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 10, 2009
Postime
155
Pikët
0
Vendndodhja
Aty Ku Tymi Ska Te Sosur
Titulli: Si kuptohet kur je e dashuruar

Kur Cdo Moment Mendon Vetem Per Ate Person Dhe Sdo Tja Dish Qe Mund Ket Me Te Bukur/a Rreth E Rrotull....
 

kukulla

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
102
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
kur je e dashuruar te duket vetja sikur fluturon ne re dhe nuk te intereson asgje tjeter vetem te jesh me te
 

ARIS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2010
Postime
187
Pikët
0
Titulli: Si kuptohet kur je e dashuruar

do qe te flasesh sa me shum me te, dhe kerkon te rij pran, dhe kur krijon nje xhelozi.
 

LaNdi

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 5, 2009
Postime
37
Pikët
0
Vendndodhja
Ne t`arushes
Titulli: Si kuptohet kur je e dashuruar

Hmmmm Mendoj se kuptohet nga qe fillon e han me shum Fasule te hyp nje oreks
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: 14 shenja qe te kuptoni se keni ren ne dashuri

qyqa paskom ra ndashni mduket :D
 

Angel`BoY

Atje ku ti nuk je :)
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
169
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: 14 shenja qe te kuptoni se keni ren ne dashuri

Marina hahahahahahahaha

9. Kur mendon per te te rreh zemra shum me shum...... kjo esht me e lodhshmja :(
Roxy ha ndonje hudher te te ulet Tensioni dhe te rrahi me avash zemra :p lol
 
Top