• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Si mendoni a do te kete nje vale te dyte te coronavirus ne vjeshte

A do dote kete nje vale te dyte te covid 19 ne vjeshte

 • Po

  Votes: 9 81.8%
 • Jo

  Votes: 1 9.1%
 • Ska covid jane mashtrime mediatike

  Votes: 1 9.1%

 • Total voters
  11

al74

V.I.P
Anëtar
Dec 30, 2017
Postime
3,582
Pikët
83
Do vijne vale vale sì vale deti. E keqja eshte se ju eshte valosur truri shumices se popullsise sa nuk ka mjekesi ti marre ne dorezim. Rrnofte qepa!
 

Rex

gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
14,527
Pikët
113
Nese flasim per europe, vala e dyte duhet te jete kjo qe po ndodh tani. Vala e trete pritet te behet sallate me gripin sezonal dikur ne vjeshte.
 
Anëtar
Dec 4, 2015
Postime
368
Pikët
63
Uaaa vertet mo
Pas shpikjes se << vaksines >> do te shuhet :p ose do te kaloje ne nji forne gripi

Personalisht mendoj qe ska pase virus dhe kjo vaksina... as kam ne plan ta bej ?? Sepse nuk dua te je i kontrollluar nga bill gates dhe kur bej shurren.... nanoshkenca po ben mrekulli... nga e di une qe sne infiltrohet ne trup ndonji tip gps... qe gji
te jem nen kontroll nga billi.....
 

Performer

Density 2
Anëtar
Jun 30, 2016
Postime
25,011
Pikët
113
Per te ekzistuar ekziston...por jo ne ate forme qe na serviret mbase ..
As un si kam qef kto vaksinat me nanotechnology etc po nuk ruhemi dot 100%
Perhapjen e virusit kan thene qe e kan bere nepermjet shiut me nano particles ..esht interesante se ato koh ne wuhan kur nisi korona ka pasur shira e permbytje te shumta...
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
32,402
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Vala e dyte do te zgjase deri ne mes ose fund te Nanorit.....me pas do te zhduket ne drejtim te pa ditur.....por perseri nanoteknokrati demokrat Anthony Fauci do te vazhdoje te marre honorare me shum zerro nga pas per vite e vite me rradhe pasi do te vazhdoje te ndjeke gjurmet ne largimin drejt drejtimit te paditun te Kovit.
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
32,402
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Po tjeter ca tha ky Fauci mo Coli, se boll burr i squt na paska qene.

Evlat per nje gje nuk ka ndryshuar thenien ku malukati 1.49m i gjate, qi: kur te shkoni te pusi per te pire ujet, hiqeni masken pa frike.

I qut e i pa qut ka 5 muaj qe sjell ne gisht 350 meleon piplla.
 

L0v3rm4n

V.I.P
Anëtar
Nov 29, 2019
Postime
1,250
Pikët
113
Pas shpikjes se << vaksines >> do te shuhet :p ose do te kaloje ne nji forne gripi

Personalisht mendoj qe ska pase virus dhe kjo vaksina... as kam ne plan ta bej ?? Sepse nuk dua te je i kontrollluar nga bill gates dhe kur bej shurren.... nanoshkenca po ben mrekulli... nga e di une qe sne infiltrohet ne trup ndonji tip gps... qe gji
te jem nen kontroll nga billi.....
E ka fiksim fierin billi
do ta ket nen kontroll sepse pretendohet se ai eshte i dashuruar me azotikun
 

ricky_ch

*************
Anëtar
Feb 16, 2015
Postime
559
Pikët
43
Mendimi im personal @ricky_ch ta kallzoj ne kte foto

View attachment 47829
Ndoshta dikujt i qeshët, por ke absolutisht të drejtë.
Nëse dikush e din sa është një nanometër dhe madhësinë
e viruseve, atëherë shtrohet pyetja: Si dreqin do të na mbrojë maska???
Kryesorja është se po shiten mirë dhe ca individë janë pasuruar goxha bukur.
Thonë, pazari pa budallë nuk bëhet.

 

ciarli

Super Anëtar
Anëtar
Apr 25, 2018
Postime
376
Pikët
28
zoti, gjermoni i modh, e ka ne dore!
po dha urdher te ri per pushkatime, virusi nuk do na kursej, ajo dihet.
 

Helena

.
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
17,243
Pikët
113
Prisni te mbaroj vala e pare njehere, me duket qe se keni kuptuar qe duam apo sduam do te duhet te mesojme te jetojne me virusin per nje kohe te gjate farkeqesisht se mesa duket as temp e larte spo I I bejne derman atij. Vireni mire ne koke kete ,virusi vecse ka qene, eshte e do te jete kush e di e per sa kohe mes nesh....
 
Top