• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Si mendoni, harrohet dashuria e parë?

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,146
Pikët
113
Vendndodhja
Si mendoni harrohet dashuria e pare ?Per mua eshte nje ndjenje qe nuk harrohet leht, Jepni dhe ju mendimin tuaj.
 

patrokli

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
155
Pikët
0
Re: Si Mendoni Harrohet Dashuria e pareë

jo edhe un ashtu mendoj, nuk besoj se mun d te harrohet dashuria e par.
 

invisible

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
101
Pikët
0
Vendndodhja
tirane
Re: Si Mendoni Harrohet Dashuria e pareë

nuk harrohet kur eshte dicka e bukur une per vete se kam harru:D
 

clizia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 17, 2009
Postime
298
Pikët
0
Vendndodhja
ne zemren e dikujt
Titulli: Si Mendoni Harrohet Dashuria e pareë

cdo gje harrohet, koha sheron cdo dhimbje, eshte menyra me e mire per ta bere, ti japesh kohen dhimbjes
 

LoLiTa

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
116
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Re: Si Mendoni Harrohet Dashuria e pareë

nuk harrohet !!!!!!!!
 

patrokli

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
155
Pikët
0
Re: Si Mendoni Harrohet Dashuria e pareë

nuk mund te harrohet thjesht mund te heqesh mendjen qe andej por nuk mendoj se mund te harrohet!
 

borana

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
78
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Re: Si Mendoni Harrohet Dashuria e pareë

Mendoj qe nuk harrohet asnjehere........thjesht njerezit ndryshojne....dashurojne perseri.......ama nuk e harrojne kurre :)
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
Re: Si Mendoni Harrohet Dashuria e pareë

nese dashuri do quaninm kontaktin e par seksual me nji femer ateher do thoja qe kjo mbahet mend si statistik
ndersa dashuria e vertet ska kategorizime e par apo e fundit sepse esht unike dhe per ta gjet vertet ndonjiher duhen shum jet
 

CarpeDiem

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
104
Pikët
0
Vendndodhja
Albania, Tirana
Përgjigje e: Si Mendoni Harrohet Dashuria e pareë

Mendoj se nuk harrohet ne sensin qe kujtohet ndoshta me ndonje respekt por harrohet si NDJENJ ndoshta po :)
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Përgjigje e: Si Mendoni Harrohet Dashuria e pareë

E kemi fjalen per dashurine e pare qe mbetet dashuria e pare , sa per numer e kam kaluar ne numer trefishor :)
 

TIRONSJA

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 31, 2010
Postime
43
Pikët
0
Vendndodhja
Honelulu
Përgjigje e: Si Mendoni Harrohet Dashuria e pareë

harrohet une per vete e kom harru ka te tjera qe futen me shume fuqi se para ufffff
 

unlovely

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 11, 2009
Postime
483
Pikët
0
Vendndodhja
Lost in the air
Përgjigje e: Si Mendoni Harrohet Dashuria e pareë

cdo ne kete jete e len nje shenje sa do e bukur apo e trishtueshme te jete per tu harruar edhe harrohet pasi thojne gozhda nxjerr gozhden dhe dashuria nxjerr dashurine,,por te harrohet komplet se besoj sa do diku nje mbeturine e vogel do mbese
 

Emilia

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
56
Pikët
0
Titulli: Si Mendoni Harrohet Dashuria e pareë

e para asnjehere nuk harrohet...bejme sikur e harrojme por jo:)

p/s sa "stupid" dhe "naive" kam qen atehere ahhahahahahahah
 

ARIS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2010
Postime
187
Pikët
0
dashuria e par e perjetshme apo jo????

si mendoni ju anetar te dashur dashuria e par eshte dicka qe nuk mund te harrohet per gjith jeten apo eshte dicka qe me kalimin e kohes harrohet vyshket dhe gjen fare lehte nje dashuri tjeter???????pra me pak fjale pas dashurise se pare egziston dhe dashuria e dyte apo e tret????harrohet apo eshte e paharrushme dashuria e pare?????
 
Top