• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Si mund te nderoj koken e temes?

Status
Temë e mbyllur.

Alb

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 9, 2011
Postime
229
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Si mund te nderoj koken e temes?

Kryeplaku Here tjeter shiko tek Mundesite ne kete teme ose tek Opcioni ndrysho Postimin Dhe beje hap ne menyre te avancuar por dhe kjo e ka nje limit kohor :)
 
Status
Temë e mbyllur.
Top