• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Si mund te shkarikoj Word

Status
Temë e mbyllur.

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,895
Pikët
113
Nje link ku mund te shkarikoj microsoft word...`thankyou`
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Si mund te shkarikoj Word

************

Gjithe paketa office 2007 qe perfshin word .

Kliko poshte ne te djathte mbi Slower Download , shkruaj dy fjalet qe dalin shtrember tek rrjeshti bosh poshte .

Shkruaji fjalet korrektesisht dhe te del per te pritur rreth 40 sekonda

Dhe ne vend te numerimit mbrapsht pastaj del ne te djathte perseri butoni jeshil Slower Download .

Pasi i klikon siper fillon shkarkimi .

Pasi mbaron shkarkimi dosja zip hapet me winrar qe mund ta shkarkosh ne shqip duke klikuar ketu http://www.rarlab.com/rar/wrar393al.exe

Pasi ke instaluar winrar kliko siper dosjes qe shkarkove me te djathten e mausit dhe zgjidh depaketo ketu , me pas do te krijohet programi i office 2007 dhe mund t'i klikosh siper per te vazhduar instalimin .
 
Status
Temë e mbyllur.
Top