• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Si ndihem ...

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
54,324
Pikët
113
Në tragjedinë moderne zoti ndonjëherë zë vendin e fatit, por më shpesh asht..... vetë djalli.

FRIEDRICH SCHLEGEL
 
Top