• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Si reagoni kur NERVOZOHENI...?!

ARIS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2010
Postime
191
Pikët
0
Si esht reagimi juaj kur nervozoheni. he njer??
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Si reagoni kur NERVOZOHENI...?!

kerkoj te autokontrollohem, permbahem shum...
 

Bubbles

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 22, 2010
Postime
2
Pikët
0
Titulli: Si reagoni kur NERVOZOHENI...?!

hahahahahha Pupa..e fort kjo qe ke shkruajtur :p


sa per temen:..Mos ti bjer rasti njeriut me mpa me nerva I swear !!
 

ARIS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2010
Postime
191
Pikët
0
Titulli: Si reagoni kur NERVOZOHENI...?!

terbohem. herroem. behem aereplan.
 

ARIS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2010
Postime
191
Pikët
0
Titulli: Si reagoni kur NERVOZOHENI...?!

aeroplan sory. lol
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,390
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Titulli: Si reagoni kur NERVOZOHENI...?!

zakonisht s'arrin kollaj askush tme nervozoj ..se pastaj sdihet si reagoj lol
po si i thon atij llafit...zemrohu sa mend e ka :D
 

Angel`BoY

Atje ku ti nuk je :)
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
169
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Si reagoni kur NERVOZOHENI...?!

Zakonisht Nuk flas fare kur jom me nerva se nuk du qe nervat e personave te tjere tja nxjerr personave te gabuar !
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: Si reagoni kur NERVOZOHENI...?!

Mundohem te largohem edhe te qendroj vetem,ne te kundert u kundervihem te gjitheve qe mund te kem afer panvaresisht se ata nuk jane aspak fajtore per nervozizmin tim !
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Si reagoni kur NERVOZOHENI...?!

kerkoj te permbahem iki....
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
11,667
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Si reagoni kur NERVOZOHENI...?!

S`dua tme dali njeri perpara ne ato momente lol
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,561
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Përgjigje e: Si reagoni kur NERVOZOHENI...?!

Nese eshte goce i hedh i shikim kshu si me inat , po qe cun i fus dajak :p
 

Emilia

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
56
Pikët
0
Titulli: Si reagoni kur NERVOZOHENI...?!

te degjoj,, si fillim

...te degjoj e te shof me inat ...se dyti...
e po qe se tjetri se kupton qe mua me hypen kacabubat...se treti...
:)) i them nja 2-3 fjale shpejt e shpejt ,me nerva e shtremberoj buzkat dhe ne fund i them .."Ik bej cicin " dhe pike.:))
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Si reagoni kur NERVOZOHENI...?!

degjoj muzik
 
Top