• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që ju përgjigjën kësaj teme

 • 14

  ymer prizreni

  Anëtar i ri
  • Postime
   1,873
  • Rezultati i reagimit
   19
  • Pikët
   0
 • 6

  Askushi

  Anëtar i ri From Neverland
  • Postime
   2,159
  • Rezultati i reagimit
   15
  • Pikët
   0
 • 3

  Meri

  .
  • Postime
   13,315
  • Rezultati i reagimit
   2,054
  • Pikët
   113
 • 3

  Hawk

  V.I.P
  • Postime
   7,340
  • Rezultati i reagimit
   542
  • Pikët
   113
 • 3

  Adea

  V.I.P
  • Postime
   6,662
  • Rezultati i reagimit
   1,822
  • Pikët
   113
 • 2

  Samiu

  V.I.P
  • Postime
   6,351
  • Rezultati i reagimit
   93
  • Pikët
   48
 • 2

  Kurt

  ———>
  • Postime
   6,396
  • Rezultati i reagimit
   1,449
  • Pikët
   113
 • 1

  J-W

  J-W-R-Unlimited
  • Postime
   2,965
  • Rezultati i reagimit
   39
  • Pikët
   0
 • 1

  e panjohura

  Super Moderator From Atje ku më le!
  • Postime
   7,301
  • Rezultati i reagimit
   346
  • Pikët
   83
 • 1

  SystemA

  V.I.P
  • Postime
   50,597
  • Rezultati i reagimit
   2,148
  • Pikët
   113
 • 1

  drague

  me pushime
  • Postime
   26,110
  • Rezultati i reagimit
   2,427
  • Pikët
   113
 • 1

  trestenik

  Heavy Metall
  • Postime
   735
  • Rezultati i reagimit
   9
  • Pikët
   0
 • 1

  Prudence

  V.I.P
  • Postime
   9,087
  • Rezultati i reagimit
   3,607
  • Pikët
   113
 • 1

  Fiore

  ON/OFF From Venus
  • Postime
   915
  • Rezultati i reagimit
   34
  • Pikët
   0
 • 1

  Fshatari

  No vip
  • Postime
   8,432
  • Rezultati i reagimit
   1,262
  • Pikët
   113
 • 1

  Ema

  Anëtar i ri
  • Postime
   1,242
  • Rezultati i reagimit
   28
  • Pikët
   0
 • 1

  Prishtinase

  Medituese From London
  • Postime
   400
  • Rezultati i reagimit
   10
  • Pikët
   0
 • Top