• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Si ta besh per vete nje femer...?

Status
Temë e mbyllur.

ARIS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2010
Postime
187
Pikët
0
1. Mbushe me komplimente
2. Respektoje
3. Trajtoje me nder
4. Perkedhele
5. Puthe me pasion
6. Perkedhele perseri
7. Dashuroje me cdo gje tenden
8. Degjoje me kujdes
9. Pickoje i cike
10. Ngushelloje
11. Mbroje
12. Shtrengoje rreth vetes
13. Sill boten mbrapsh per ta mbajt afer teje
14. Harxho lek per te
15. Mbushi gjithmone goten me vere
16. Mbuloje me dhurata
17. Beje te ndjehet gjithmone e sigurte
18. Preokupoju per te
19. Rriji afer
20. Mbeshtete gjithmone
21. Shko deri ne fund te botes per ate
SI TE BESH PER VETE NJE MASHKULL

1. Zhveshju lakuriq
 

lediooo

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2010
Postime
10
Pikët
0
Titulli: Si ta besh per vete nje femer...?

futi llapen dhe ......
 

EDI_IT

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 6, 2010
Postime
43
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Si ta besh per vete nje femer...?

mjafton ta rrespektosh te tregohesh i sinqerte , edhe noi kompliment te bukur :)
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Përgjigje e: Si ta besh per vete nje femer...?

Cuna dejoni mua se kot sjam LoVeR femrat i duan vete genjeshtrat ;) Sa me shume ti shtysh aq me shume te ngjisin . Po i ngele mbapa thone ome se kte ne thes e kemi hajde kapim viktimen e rradhes . Asnje here nuk duhet ti besh te ditur nje femre ose ti ikin jarget duhet te jesh edhe ti icik krenar ;) Per me shume info sesi te beni per vete nje femer me dergoni pm Flm all :p
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Përgjigje e: Si ta besh per vete nje femer...?

po se pate xhepin plot se bo dot :p
 

Pure_Gold

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 12, 2010
Postime
66
Pikët
0
Vendndodhja
Elbasan Shqiperi
Përgjigje e: Si ta besh per vete nje femer...?

He pra Alien foli pak foli. Ore nqs ske lek as shpirti as zemren se hap dot per te fol edhe per tu shprehur ndaj eshte e kote zbahet vajza per vete nqs ske lek :S :(
 

God'o

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 7, 2010
Postime
173
Pikët
0
Vendndodhja
Ireland
Përgjigje e: Si ta besh per vete nje femer...?

Per rendere felice una donna l'uomo deve:essere amico
compagno
amante
fratello
padre
maestro
educatore
cuoco
carpentiere
idraulico
meccanico
decoratore d'interni
stilista
sessuologo
ginecologo/ostetrico
psicologo
psichiatra
terapeuta
audace
organizzato
buon padre
molto pulito
simpatico
atletico
affettuoso
attento
cavaliere
intelligente
fantasioso
creativo
dolce
forte
comprensivo
tollerante
prudente
ambizioso
capace
coraggioso
deciso
affidabile
rispettoso
appassionato
complimentoso
uno che ama far compere
uno che non fa problemi
molto ricco
non un peso
uno che non guarda le altre

ALLO STESSO TEMPO DEVE FARE ATTENZIONE A:

non essere geloso, ma nemmeno disinteressato andar d'accordo con la sua famiglia, ma non dedicarle più tempo che a lei darle il suo spazio, ma mostrarsi preoccupato per dove va INOLTRE E' MOLTO IMPORTANTE: Non dimenticare le date di: - anniversario (nozze, fidanzamento, primo incontro...) - laurea - onomastico -
mestruazioni. Purtroppo anche osservare perfettamente queste istruzioni non vi dà la garanzia al 100% della sua felicità, perché lei potrebbe sentirsi sommersa da una vita di soffocante perfezione e fuggire con il primo
"figlio-di-buona-donna-bohemien-ubriaco-e-gran-viveur" che incontra...
Dev'essere per questo che Dio (bontà sua...) disse: "Amala!". Ma non dissemai :"Comprendila!!!!!!!!!!"


Pertoj ta perkthej.........ky quhet MISION I PAMUNDUR-paqe- :D
 

God'o

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 7, 2010
Postime
173
Pikët
0
Vendndodhja
Ireland
Përgjigje e: Si ta besh per vete nje femer...?

Mjafton te dish te luash lojen dhe topin ta lesh gjithmon ne fushen e saj.:D
Femra verbohet nga gjera qe shkelqejne por jo me do e mos duhet te jet gje e shtrenjte:D
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Si ta besh per vete nje femer...?

ke pa ti qe edhe kur te acaron kaiher e don me shum...jo per gjo po mka ndodh saher..dmth pasi pajtohem e dua akoma me shum :D
 

God'o

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 7, 2010
Postime
173
Pikët
0
Vendndodhja
Ireland
Përgjigje e: Si ta besh per vete nje femer...?

Tani na i shpjego icik me mire se na bere konfuz se dhe nick name spo e marrim vesh:D Jo per gje por tema eshte si te besh nje femer pervete :p
 

endrilejladesign

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 11, 2010
Postime
86
Pikët
0
Vendndodhja
italy
Përgjigje e: Si ta besh per vete nje femer...?

ke pa ti qe edhe kur te acaron kaiher e don me shum...jo per gjo po mka ndodh saher..dmth pasi pajtohem e dua akoma me shum :D

kjo mka ndodh dhe mu shum here ... dhe eshte e vertete ,me shume e kam dasht qelbsiren :D...nejse qelbsesira tani iku ... tani kam ngel me nje ndyrsire qe po ma heq trurin fare :D
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Si ta besh per vete nje femer...?

God 'o kush te shpjegoj me cun..ver nick te personit lol

sa per temen...po sqe zjarr vallahi ste njit jo..tlodhet sa te det :p
 

T3chn1cal

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 6, 2011
Postime
78
Pikët
0
Përgjigje e: Si ta besh per vete nje femer...?

athere ka shum e shum rrug dhe varet nga tipi femres :

duhet te jesh i embel
te jesh degjues i mir
ta shikosh ne sy kur flet
pak don zhuan
i thjesht
i kohes
jo tema lufte
kaq per tani por ka prap :)
 

endrilejladesign

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 11, 2010
Postime
86
Pikët
0
Vendndodhja
italy
Përgjigje e: Si ta besh per vete nje femer...?

Tani un qe flas sflas kot me ;) flas me fakte e experienc :p
mir ben ...gjithsesi une u bazova thjesht tek fjalet e tua sepse per me shume nuk te njoh aspak ,kshuqe sta di eksperiencen .

gjithsesi meqe thua se paske fakte dhe eksperience jemi q jemi tek kjo teme ..nga trego nei gje interesante me shume . kshu mbase ne te tjeret (flas per pjesen qe ka me pak eksperience) ..ne te tjeter mbase mesojme ndonje gje me shume ...(te pakten per momentin ...teorikisht) :)
 
Status
Temë e mbyllur.
Top