• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Si ta luash mendsh personin që është ulur afër teje në aeroplan:

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Si ta luash mendsh personin që është ulur afër teje në aeroplan:

1. Nxjerr laptopin nga çanta;
2. Hape ngadalë dhe qetë;
3. Ndize (turn it on);
4. Sigurohu që personi afër teje është duke shikuar në ekranin tënd;
5. Pastaj hape internetin
6. Mbylli sytë dhe ngrije kokën në drejtim të qiellit
7. Merr frymë thellë dhe kliko në këtë link

http://www.thecleverest.com/countdown.swf

8. Përcjelle shprehjen e fytyrës së personit!
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
61,373
Pikët
113
Përgjigje e: Si ta luash mendsh personin që është ulur afër teje në aeroplan:

Si ta luash mendsh personin që është ulur afër teje në aeroplan:

1. Nxjerr laptopin nga çanta;
2. Hape ngadalë dhe qetë;
3. Ndize (turn it on);
4. Sigurohu që personi afër teje është duke shikuar në ekranin tënd;
5. Pastaj hape internetin
6. Mbylli sytë dhe ngrije kokën në drejtim të qiellit
7. Merr frymë thellë dhe kliko në këtë link

http://www.thecleverest.com/countdown.swf

8. Përcjelle shprehjen e fytyrës së personit!
Ha Hudhra qe te qelbesh nga goja.
Njof nje patriotin tim fshatar katunar prandaj dhe shkrimi im,am sorry!
 

Perla

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 10, 2010
Postime
104
Pikët
0
Vendndodhja
Città Alta
Përgjigje e: Si ta luash mendsh personin që është ulur afër teje në aeroplan:

hahahahahahahahahahahahaha sa e forte do ishte lol
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Përgjigje e: Si ta luash mendsh personin që është ulur afër teje në aeroplan:

ic s'kam frik
 
Top