• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

si te besh per vete nje vajze per here te pare qe e shikoni..

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
jepni comentin si mendoni si do e benit per vete nje femer qe ta keni ate nate apo ate dite pran vetes suaj :):)
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: si te besh per vete nje vajze per here te pare qe e shikoni..

Duke me dhen nje shikim qe te me rrenqethet mishi uhhhhhh
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: si te besh per vete nje vajze per here te pare qe e shikoni..

Goce nji minut mos ki frike sjam hajdut, jam pirat me edukat , prit ku vete moj ? qafsha plaken kam 3 vjet qe te dashuroj :D

Lesson nr 2 : O c`kemi si thame qe te quajne ? Vajza- nuk thame as do themi ..:p
Une- Lere mos e thuaj emrin se engjujt skane emra ...

Vajze mos ke gje nr e ndonje psikologu ..??
Vajza - pse ?
Sepse u cmenda mbas teje ose me jep tendin :D
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: si te besh per vete nje vajze per here te pare qe e shikoni..

Per mendimin tim eshte shume e veshtire te thuash me bindje " E bera per vete ate vajze "! Asgje nuk eshte e lehte,ne menyre relative apop absolute,aq me teper te besh nje femer per vete...

Kam pershtypjen se duhet shume mund,pune,inteligjence,maturi dhe kujdes per ta bere per vete nje femer. Ne impaktin e pare asgje nuk arrihet,e shumta nje terheqje minimale fizike qe shume shpejt mund te venitet!
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: si te besh per vete nje vajze per here te pare qe e shikoni..

Per mendimin tim kjo teme meriton te transferohet tek "Koshi i forumit". Duke pasur repsket per pjesemarresit e temes, po jap nje pergjigje te shkurter.

Nuk ka strategji, cdo gje vjen natyrshem. Katalizatori per te bere nje femer per vete eshte te jesh vetvetja. Te tregosh respekt, te jesh xhentil, te jesh i sinqert dhe te tregosh dashamiresi. Femrat jane nga natyra delikate dhe kerkojne perkudesje, kerkojne delikates. Nese kerkon te fitosh zemren e nje femre trego edukat dhe miresi. Nuk ka femer qe nuk i shikon keto karakteristika tek nje mashkull. Me pas vjen perkushtimi dhe deshira per ta pasur gjithmon pas vetes nje femer. Perkujdesi, perkushtimi, dashuria, natyrshmeria, e shume faktore te tjere....
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Përgjigje e: si te besh per vete nje vajze per here te pare qe e shikoni..

Si teme e njejt me duket me ate '' si te besh per vete nje femer'' kjo teme thot per here te pare po njelloj eshte si ashtu si keshtu....:p

nejse

Mbi gjitha eshte sjellja dhe varet nga vendi se ku takohen.
 

engel

V.I.P
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
7,210
Pikët
113
Përgjigje e: si te besh per vete nje vajze per here te pare qe e shikoni..

Shprehja me e cuditcme qe kam degjuar :

Te vdekt mami , sa e mire qenke :D

Ps. Mqs djemt nuk po reagojne tek tema, nuk me ngel gje tjeter vecse te shkruaj se cfare mund te kesh degjuar, pasthirmat e rrugve :D
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,209
Pikët
113
Përgjigje e: si te besh per vete nje vajze per here te pare qe e shikoni..

He pra me bej per vete , me bej i guess u can't haha
Sduhet shume boll tme gjesh telin e duhur ne castin e duhur :d
 

Regina

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
3,875
Pikët
113
Përgjigje e: si te besh per vete nje vajze per here te pare qe e shikoni..

He pra me bej per vete , me bej i guess u can't haha
Sduhet shume boll tme gjesh telin e duhur ne castin e duhur :d
Teli i duhur esht pika e dobet e femrave Walchi kujdes ;)

As qe mirret vesh tema -nani-
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,209
Pikët
113
Përgjigje e: si te besh per vete nje vajze per here te pare qe e shikoni..

O Regi po hajt tma gjej ai mua pa :p
Mua mezi mi ka gjetur burri ne kaq kohe qe jemi bashk e jo tjetri ne diten e pare lol
He mo cuna na beni cik per vete aman haha
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
61,365
Pikët
113
Përgjigje e: si te besh per vete nje vajze per here te pare qe e shikoni..

O Regi po hajt tma gjej ai mua pa :p
Mua mezi mi ka gjetur burri ne kaq kohe qe jemi bashk e jo tjetri ne diten e pare lol
He mo cuna na beni cik per vete aman haha
Acordi dihet,varet si i Bie...
mendimi jem
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
61,365
Pikët
113
Përgjigje e: si te besh per vete nje vajze per here te pare qe e shikoni..

Seriozisht.
Para asaj do rrija si Buf?
Cfar do beja?
Sorry,ishte per here te pare tema!
Per here te dyte.
Do ja ngulja syte(i mbaja poshte dikur) dhe e kupton!
Tashti me fjale,mbajme lexione ne.
Boah eshte absolute.
Te tjerat me ngrejne nervat.por dale menjane.
Kjo ishte!
 

Kryeplaku

Kryeplak
Anëtar
Feb 1, 2011
Postime
1,761
Pikët
0
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: si te besh per vete nje vajze per here te pare qe e shikoni..

bohh varet nga shume faktore... ambienti... momenti...njeriu...etj asnjehere njesoj
 

Fehmikaciu

Saratoga...
Anëtar
May 9, 2013
Postime
6,338
Pikët
0
Vendndodhja
Prishtinë
Përgjigje e: Titulli: si te besh per vete nje vajze per here te pare qe e shikoni..

Goce nji minut mos ki frike sjam hajdut, jam pirat me edukat , prit ku vete moj ? qafsha plaken kam 3 vjet qe te dashuroj :D

Lesson nr 2 : O c`kemi si thame qe te quajne ? Vajza- nuk thame as do themi ..:p
Une- Lere mos e thuaj emrin se engjujt skane emra ...

Vajze mos ke gje nr e ndonje psikologu ..??
Vajza - pse ?
Sepse u cmenda mbas teje ose me jep tendin :D
kjo eshte ne stilin tim,,,,``fumato``

Vetem edhe kete kisha shtua VAJZ UN DO TE VDES NESE ME REFUZON,ME FAL ZEMREN PLIZZZZZZ!!!!...:p
 
Top