• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Si te mbash nje femer te lumtur ?

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Si te mbash nje femer te lumtur ?

Shyqyr qe s'kam bo kurfare perpjekjesh deri me tani per te bere te lumtur nusen...!
Parajsa asht kah me prêt !
hahaha

Ja kalove dhe Makiavelit.
E hodhe lumin ne kete jete...
 

Socio

V.I.P
Anëtar
Feb 23, 2012
Postime
9,066
Pikët
113
Përgjigje e: Si te mbash nje femer te lumtur ?

Femra do siguri. Me siguri e mban te lumtur.
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Si te mbash nje femer te lumtur ?

@Oqeani

Ti e ke fjalen per 0, 000001 sekonde.
Se aq zgjat lumturia e femres, pas dy trandafilave...
Aq me keq, kur s'di as te kerceje...
Edhe ndodh kjo e fundit...
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Si te mbash nje femer te lumtur ?

Hahaha
Fillove ti :)

Po pra Balerin jam un gjithe i shoh posht kushtet
eeee per te me be te lumtur haha harroje mojjjj ska per te ndodh kjo :D

Ika dhe un se edhe ashtu doja te ikja do kthehem vetem per kete punen e lumturis :D
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Si te mbash nje femer te lumtur ?

E lumtur qofsh :)

por me krahet e veprat e tua

lol
 

Stelar

white light
Anëtar
Jun 30, 2016
Postime
38,839
Pikët
113
Përgjigje e: Si te mbash nje femer te lumtur ?

si ta besh te lumtur ... te jesh i pranishem multidimensionalisht ...lol
 

Esther

∞∞∞∞∞∞
Staff member
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
6,601
Pikët
113
Përgjigje e: Si te mbash nje femer te lumtur ?

Te besh gjithmone ca thote ajo. Duke qene se ai zoteria im nuk degjon nga ai vesh, i bie qe te jem gjithmone mizerabel. Ehhhhh...:(
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
69,414
Pikët
113
Përgjigje e: Si te mbash nje femer te lumtur ?

Te besh gjithmone ca thote ajo. Duke qene se ai zoteria im nuk degjon nga ai vesh, i bie qe te jem gjithmone mizerabel. Ehhhhh...:(
Kshu i bie që ai të jetë i lumtur? -mendon-
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Si te mbash nje femer te lumtur ?

si ta besh te lumtur ... te jesh i pranishem multidimensionalisht ...lol
Ti e ke me humor, por t'a them une seriozisht :

Edhe ndodh te jete i pranishem, multidimensionalisht....!!!

Por jo cdo gje, te ben te lumtur...
 

Stelar

white light
Anëtar
Jun 30, 2016
Postime
38,839
Pikët
113
Përgjigje e: Si te mbash nje femer te lumtur ?

lumturia ska fund .. duhet te dish te zgjedhesh
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Si te mbash nje femer te lumtur ?

E mire, boll me keto mesimet e vyera nga jeta...

S'me je dukur tip i klishe-ve

lol
 

Stelar

white light
Anëtar
Jun 30, 2016
Postime
38,839
Pikët
113
Përgjigje e: Si te mbash nje femer te lumtur ?

meri po ti futemi ketyre gjerave do vazhdojme perhere me nje rreth vicioz .. kshu qe qepe ik bej qef ne pishin tani haha se dhe une mbarova pune per sot ..
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Si te mbash nje femer te lumtur ?

Dua buk !

hahahahah

:p
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
50,034
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Përgjigje e: Si te mbash nje femer te lumtur ?

Per ket kematike mjaft delikate, pyesni moshkullin e ketij forumi, Drage efeniun tjau pershkruaj me paaak fjale.....ene qitni bllokin e mani shenim....apo jo Ledio :)
 
Top