• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që u përgjigjën në këtë temë

 • 29

  cool_shqype

  cun per s'mari From ne NYC
  • Postime
   50,318
  • Rezultati i reagimit
   21,791
  • Pikët
   113
 • 15

  zirconium

  V.I.P
  • Postime
   16,871
  • Rezultati i reagimit
   118
  • Pikët
   63
 • 15

  Anemone

  V.I.P
  • Postime
   31,824
  • Rezultati i reagimit
   17,807
  • Pikët
   113
 • 14

  Akrepi

  Anëtar
  • Postime
   69,674
  • Rezultati i reagimit
   29,586
  • Pikët
   113
 • 13

  SystemA

  V.I.P
  • Postime
   59,914
  • Rezultati i reagimit
   12,940
  • Pikët
   113
 • 11

  Leaf

  Super Moderator
  • Postime
   17,510
  • Rezultati i reagimit
   7,310
  • Pikët
   113
 • 10

  Meri

  "Personne" From Askund.
  • Postime
   14,602
  • Rezultati i reagimit
   4,779
  • Pikët
   113
 • 9

  Rexhina

  V.I.P From Shangri-La
  • Postime
   54,331
  • Rezultati i reagimit
   40,346
  • Pikët
   113
 • 9

  Zana

  🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱 From 🌑
  • Postime
   50,581
  • Rezultati i reagimit
   27,837
  • Pikët
   113
 • 8

  xyz

  V.I.P
  • Postime
   3,818
  • Rezultati i reagimit
   44
  • Pikët
   48
 • 8

  uj me gaz

  :)
  • Postime
   12,727
  • Rezultati i reagimit
   3,121
  • Pikët
   113
 • 8

  Bad_Teacher

  V.I.P
  • Postime
   25,865
  • Rezultati i reagimit
   12,494
  • Pikët
   113
 • 8

  Angelisa

  V.I.P
  • Postime
   31,277
  • Rezultati i reagimit
   23,523
  • Pikët
   113
 • 8

  Beu_Shpata

  Anëtar i ri
  • Postime
   3,388
  • Rezultati i reagimit
   53
  • Pikët
   0
 • 7

  Esther

  ∞∞∞∞∞∞
  • Postime
   6,605
  • Rezultati i reagimit
   3,350
  • Pikët
   113
 • Top