• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Si te mbjell perime?

luleshtrydhe

V.I.P
Anëtar
May 4, 2016
Postime
13,510
Pikët
113
Po ça bravo, unë jam amator ...
Kemi një elbasanlli këtu... i tmerrshëm.. mjeshtër për baçe... se ku ka gjetur një kashinë me qera andej dhe ça nuk bën... pula rosa pata lepuj viça... Aty blejmë ne axhamitë pula e mish viçi...
Mua ma kalon edhe tërbaçioti.. është bërë mjeshtër, u vë shumë veshin teknikave që përdoren knej..
Po me elbasonllijt nuk krahasohesh dot ti cami dreqit 😁 😜
 
Top