• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Si ti bindnin burrat?

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
U mblodhen ne nje kuvend gra nga e gjith evropa per te diskutuar…
Tema ishte e atille:Si ti bindnin burrat e tyre qe dhe burrat te benin pune shtepiake.
Dhe folen e folen dhe si perfundim u la qe do ktheheshin ne shtepi,do ta provonin dhe m…bas nja 10 diteve do riktheheshin ne kuvend dhe do tregonin secila pershtypjet e veta..Nejse..
Ato shkuan ne shtepi dhe mbas 10 diteve u mblodhen prap per te treguar se si kishin shkuar punet.
E para u cua me fol nje grua bullgare:Kur shkova ne shtepi dhe i thash burrit-tha ajo-per 1 dit te tere nuk me foli me goje se i ngeli hatri.Te nesermen filloi duke lare enet…
E dyta u cua me fol nje grua maqedonse:Me then te drejten -tha ajo-kur shkova dhe i thash burrit ai u be shum me nerva dhe per 2 dit u largua nga shpia pastaj mbas dy diteve erdhi dhe dalengadale filloi duke shkundur tapetin..
Te tretes i erdhi radha gruas shqiptare..He-i thane asaj-po ti shkove te burri??
Po shkova dhe i thashe-tha ajo…
E cfare ndryshimi pe-e pyeten prap ate?
Me thon te drejten per 1 jave nuk pash gjo-u pergjigj ajo -tani kam fillu me pa icik nga ky syri majte…Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top