• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Si u shkatrua Kisha Katolike.

Petrit Kola

PERANDOR
Anëtar
Jun 24, 2021
Postime
6,406
Pikët
113
Sot ne krye te kishes Katolike eshte INSTALUAR nje KLLOUN i NWO, DEEP STATE,
Si u arit deri ketu?
Bella Dod.jpg
 

Petrit Kola

PERANDOR
Anëtar
Jun 24, 2021
Postime
6,406
Pikët
113
Vet-censur. Shume shqiptar ndoshta gjenetikisht jane tru tredhur dhe nuk guxojn te mendojn per tema dhe jo me te diskutojn, ose si trima dhe shpatull gjer, KANE FRIK.
 
Top