• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Sibora merr pjesë në garat evropiane në volejboll

Gi de Masha

The untochables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
15,072
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Sibora Gashani në garat evropiane në volejbollKombëtarja e Kosovës U19 (vajzat) nga data 10-12 Janar 2020 merr pjesë në ndeshjet kualifikuese për CEV Kampionatin Evropian në Herceg Novi të Malit të Zi.

Pjesë e kombetares nga radhet e klubit tonë është 15 vjeçarja Sibora Gashani, nga Tërsteniku i Drenasit, e cila qysh në ndeshjen e parë tregoi potencialin e saj dhe i dha përkrahje kombetares për paraqitje dinjitoze në këtë nivel evropian të garave.

Sibora është pjesë e ekipit te senioreve të klubit Fushë Kosova, kapitene e ekipit në kategoritë U18 dhe U16, ku paraqitjet e saj janë për çdo levdatë, pasi që se bashku me bashklojtaret po e perfaqesojnë qytetin në formen më të mirë.

Ne si klub i urojmë shumë suksese Sibores dhe kombetares.
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
6,662
Pikët
113
Urime trajnereve te Kosoves.

Jane me te miret e te gjitha trojeve tona.


El
 
Last edited:
Top