• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Siguracionet e forumit

atrevido

edamus bibamus gaudeamus
Anëtar
Feb 13, 2011
Postime
3,111
Pikët
0
Përgjigje e: Siguracionet e forumit

Photoshop, te isha ne vendin tend do e kisha bere nje vizite ne spital. Jo per gje, por duke lexuar temat qe ke hapur se fundmi, besoj se ky krimbi te ka mare nen kontroll.
 

Elian70

Photoshop
Anëtar
Jan 30, 2014
Postime
8,655
Pikët
0
Vendndodhja
Vlorë
Përgjigje e: Siguracionet e forumit

pa siguracionet e forumit s'ka doktor te me preke me dore dhe kam ngel si mos me keq.
Po filloj ta besoj thenien: Me mire krimb se photoshop!
 

Following

Ride or die
Anëtar
Jun 18, 2020
Postime
176
Pikët
63
Po burimet njerëzore ku e kanë zyrën
Që kur të zhvendosem të marr librezën e postimeve😜
Nuk dua të rri në të zezë
Dua të jem anëtare me siguracione të rregullta🙈
 
Top