• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Sikur te..............

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Titulli: Sikur te..............

... Sikur te ishte gjithcka e lehte,aq e lehte sa mendohet e jo aq e veshtire sa duket ne momentin kur ajo perjetohet :(!
 

ARIS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2010
Postime
187
Pikët
0
Titulli: Sikur te..............

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sikur te isha dhe njer 4 vjec.
 

tina-RTM

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 2, 2010
Postime
45
Pikët
0
Vendndodhja
Prishtine
Përgjigje e: Sikur te..............

sikur te isha e padukeshme te vija tek ti zemra ime ............. i missss yoooouuuu !!!!!!! :s:s ...
 

ARIS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2010
Postime
187
Pikët
0
Titulli: Sikur te..............

Roxy, le te me rihje un ate dojaaaaaaaaaa edhe njer 4 vjec
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Sikur te..............

Sikur ta shikoja iher bellen se jom kurjoz ne kulm :p
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Sikur te..............

hahahahhaa . SIkur te ma kishe dhen msn dhe foto sdo isha kaq kembngules :p :p
 
Top