• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Sikur te..............

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Sikur te..............

Sikur te isha vetem per vetem me Belle Vie. :(
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Sikur te..............

Sikur Te Isha Ne Brazil tani :D
 

Remember

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
120
Pikët
0
Përgjigje e: Sikur te..............

-enderron-...isha ne nji kamp alpin tani
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Sikur te..............

Sikur te isha ne mal dhe te beja ski ose snowboard :)
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Sikur te..............

Sikur ti therisja mendjes ...para shum vitesh qe mora rrugen e emigrimit ..e do ndieja kaq mall tani...
 

born_to_love

elektron i lire
Anëtar
Mar 6, 2010
Postime
87
Pikët
0
Vendndodhja
Greece
Përgjigje e: Sikur te..............

Sikur te kisha mundesine te isha per pak caste ne shqiperi,te takoja shoqerine time....:(
 

unlovely

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 11, 2009
Postime
483
Pikët
0
Vendndodhja
Lost in the air
Përgjigje e: Sikur te..............

sikur te isha dikund tjeter ne nje vend tjeter me njerez te tjere....
 

born_to_love

elektron i lire
Anëtar
Mar 6, 2010
Postime
87
Pikët
0
Vendndodhja
Greece
Përgjigje e: Sikur te..............

Eh,sa keq qe nuk e ke mundesine te vish edhe pse per pak kohe :(!
Sikur te kisha mundesi ti beja perhere te lumtur personat qe me rrethojne ...
Flm shum...

Sikur te kisha mundesine te bisedoja pak nga afer me kete vogelushen...:)
 
Top