• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Sikur te..............

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,012
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: Sikur te..............

sikur te isha serish ne ane te detit sic isha dy muaj me pare, cfare mrekullie
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Sikur te..............

Sikur te,,, ishte pak me ngrohte se vdiqem nga ftoti, s`dilet jasht :S
 

Barnaba

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 26, 2010
Postime
83
Pikët
0
Vendndodhja
Tirone
Përgjigje e: Sikur te..............

Sikur t'bite noi skedine per neser :p
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Sikur te..............

sikur te isha aty ku dua tani sa qef do ishte
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Sikur te..............

ndodhte dhe njehere .......................................
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Sikur te..............

Sikur te te qetesohej frymemarrja , te te shplodheshin syte dhe ne kapaket e erret te shihej si te ishte nje film i qete ne nje salle kinemaje :)
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: Sikur te..............

te ktheja kohen pas!
 

[email protected]

♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
Anëtar
Apr 11, 2010
Postime
11,995
Pikët
113
Vendndodhja
N'shpin Time :P
Përgjigje e: Sikur te..............

Sikur te ishe ne vend tim , do beheshe :d flm Puffe kiss

(Sikur i iku temp , sherim e tutje :))
 

OneLL..&

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2011
Postime
631
Pikët
0
Përgjigje e: Sikur te..............

Sikur te isha qun:D kisha ngucat goca:D:p
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
996
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Sikur te..............

Sikurn te isha i bukur si ti nuk do te kisha lene rehat.
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
996
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Sikur te..............

Sikur te isha atje do te kisha ftuar te dalim bashke.(nje xhiro natyrishte)
 

OneLL..&

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2011
Postime
631
Pikët
0
Përgjigje e: Sikur te..............

Sikur te isha atje kishem pi nga nje kafe:)
 
Top