• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Sikur te..............

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
996
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Sikur te..............

Sikur te vije ne vere atje kam me te ftuar ne restorantin me te mire per darke.
 

iDeA

DiNaMiKe
Staff member
Anëtar
Nov 20, 2011
Postime
2,518
Pikët
113
Vendndodhja
BLITZKRIEG
Përgjigje e: Sikur te..............

Sikur te thoja naten e mire tani une do fle gjume .
Sikur te vezhgoje me mire , do arrija t'i kuptoje gjerat me mire ...e njejta melodi gjithmon, vetem ndryshon forme ! Sikur te ndryshonte ajo forme, do ndryshonte melodia, sikur te ndryshonte melodia, ndoshta ndryshoheshin notat, sikur te ndryshonin notat do ndryshonin protagonistet, sikur te ndryshonin protagonistet, ndoshta do kishte shkuar ndryshe , sikur te shkonte ndryshe une s'do isha duke thene sikur..... pafund SIKUR !!!
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
996
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Sikur te..............

Sikur te kisha shkolle neser do kisha shkuar te fle.
 

OneLL..&

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2011
Postime
631
Pikët
0
Përgjigje e: Sikur te..............

Sikur te falenderoi alem_de per respektin qe ke ndaj meje:)
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
996
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Sikur te..............

Sikur ta dije se e meriton respektin tim nuk do me falenderoje me.
 

OneLL..&

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2011
Postime
631
Pikët
0
Përgjigje e: Sikur te..............

Sikure e di qe nga fillim te kam vrejtur qe e kam respektin nga ti:)
 

OneLL..&

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2011
Postime
631
Pikët
0
Përgjigje e: Sikur te..............

Sikure te falenderoi per kete trandafil kaq t'bukur:)
 

Jetmira

V.I.P
Anëtar
Apr 19, 2014
Postime
3,682
Pikët
113
Përgjigje e: Sikur te..............

Tvishesha e tpija nje kafe.
 

Jetmira

V.I.P
Anëtar
Apr 19, 2014
Postime
3,682
Pikët
113
Përgjigje e: Sikur te..............

Ta dije sesa mke mungu.
 

Hope

انتهز الفرصة
Anëtar
Feb 4, 2010
Postime
6,800
Pikët
113
Vendndodhja
لندن
Përgjigje e: Sikur te..............

Sikur te kthehen vitet mbrapa 17vjt
 

Jetmira

V.I.P
Anëtar
Apr 19, 2014
Postime
3,682
Pikët
113
Përgjigje e: Sikur te..............

Tmos rrija me kot
 
Top