• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që u përgjigjën në këtë temë

 • 12

  Beaute

  • Postime
   18,256
  • Rezultati i reagimit
   470
  • Pikët
   83
 • 11

  Just myself

  Anëtar i ri From Ne hapat e jetes ...
  • Postime
   934
  • Rezultati i reagimit
   6
  • Pikët
   0
 • 6

  The_AnGeL

  • Postime
   174
  • Rezultati i reagimit
   5
  • Pikët
   0
 • 6

  Remember

  Anëtar i ri
  • Postime
   120
  • Rezultati i reagimit
   1
  • Pikët
   0
 • 6

  alem_de

  Super Anëtar From Gjermani.
  • Postime
   996
  • Rezultati i reagimit
   15
  • Pikët
   38
 • 6

  OneLL..&

  Anëtar i ri
  • Postime
   631
  • Rezultati i reagimit
   8
  • Pikët
   0
 • 4

  Dori

  Anëtar i ri From Tirane
  • Postime
   433
  • Rezultati i reagimit
   3
  • Pikët
   0
 • 3

  SubZ

  A Legend Never Dies From Underground
  • Postime
   739
  • Rezultati i reagimit
   14
  • Pikët
   0
 • 3

  PuffetiNa

  V.I.P
  • Postime
   14,105
  • Rezultati i reagimit
   5,060
  • Pikët
   113
 • 3

  Jetmira

  V.I.P
  • Postime
   3,682
  • Rezultati i reagimit
   1,738
  • Pikët
   113
 • 2

  ARIS

  Anëtar i ri
  • Postime
   187
  • Rezultati i reagimit
   6
  • Pikët
   0
 • 2

  SmiLey

  Anëtar i ri From Negli occhi suoi! ♥ ♥
  • Postime
   1,274
  • Rezultati i reagimit
   10
  • Pikët
   0
 • 2

  tina-RTM

  Anëtar i ri From Prishtine
  • Postime
   45
  • Rezultati i reagimit
   0
  • Pikët
   0
 • 2

  utopia

  Anëtar i ri
  • Postime
   610
  • Rezultati i reagimit
   10
  • Pikët
   0
 • 2

  Marina

  Anëtar i ri 29 From N'prishtin
  • Postime
   676
  • Rezultati i reagimit
   11
  • Pikët
   0
 • Top