• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Sillni dicka te 'bukur'.

gladiola

V.I.P
Anëtar
Aug 13, 2010
Postime
3,051
Pikët
113
Vendndodhja
Shqiperi...Korce
Po cfare ben keshtu o Ben qe ne mengjes i nxorre jashte ,vishi ore se i plevitose apo nuk rane edhe temperaturat sooot...edhe zbathur pa kepuce qe tt'ju rritet kemba haha!( e di ate barsaleten ...pa kepuce)?
 

Cold_Girl

Lost on you ⚡️
Anëtar
Jun 18, 2020
Postime
960
Pikët
93
Vendndodhja
S'TE INTERESO
Pershendetje zemer...ishte fjala per temen ...qe duhet te sillnim dicka te bukur dhe une te pyeta per ate qe solla une a isha ne rregull ,he, se me lodhe doren (meqe je vajze e ftohte te thashe te ngrohesh zogu) !Dite te mbare te uron teta!
Faleminderit qe ma shpjegove
Mendoj se ti din ca sjell 🤗
QOfsh mire🤗🤗
 

Mistrece

...
Staff member
Anëtar
Aug 21, 2011
Postime
16,684
Pikët
113
Mi piacciono i timidi
che sulle guance hanno i tramonti
che nel silenzio hanno le parole giuste
che negli occhi hanno i ti amo mai detti
che prendono spinte e si scusano
che bevono piano e guardano l'acqua nel bicchiere.

Mi piacciono i timidi
che stanno lì a riempire i mondi
dal lato della finestra sbagliato
che con la testa bassa
portano il peso di tutto il cielo
e cadono
e cadono le stelle dentro loro
ma nessuno guardandoli esprime desideri.

Mi piacciono i timidi
perché salvano il mondo senza saperlo
e quando lo vengono a sapere
dicono che non sanno chi è stato.

Cit.
 
Top