• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Simpson feston 30 vjetorin

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Jessica Simpson ka zgjedhur ishullin e mrekullueshëm italian, Kapri për të festuar 30 vjetorin e saj.


Festa është organizuar në një nga lokalet më me famë në Kapri ku përkrah saj ishte dhe i dashuri i saj aktual, futbollisti Eric Johnson dhe miqtë e saj.

Jessica nuk është përmbajtur dhe pas disa gotave të tëpërta ka fillluar të kërcejë mbi tavolina deri në mengjes dhe më pas është larguar për në hotelin ku ajo qendronte.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top