• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Simpson, i dashuri divoercohet zyrtarisht ...

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Simpson, i dashuri divorcohet zyrtarisht !

Ish lojtari i futbollit amerikan, Eric Johnson është ndarë nga bashkëshortja e tij për t’iu përkushtuar plotësisht të dashurës, Jessica Simpson. Ata u takuan në muajin maj kur kriza mes bashkëshortëve kishte nisur, por Johnson nuk ka pritur shumë për ta zyrtarizuar divorcin në gjykatë.

Mesa duket, Eric është lodhur duke paguar biletat e shtrenjta për ish bashkëshorten, duke i dhënë fund martesës. Këtë e bën të ditur një mik i ciftit në një intervistë dhënë për “US Weekly”....

 
Top