• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Simpson: Miqtë, terapia më e mirë

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Aktores Jessica Simpson i pëlqen t’i pyes miqtë e saj për gjëra të ndryshme, pasi që mendon se kjo është ‘terapia më e mirë’.
Bukuroshja 30 vjeçare e cila aktualisht është në lidhje me Eric Johnson, është e lumtur kur pyetet nga miqtë e saj të ngushtë, pasi që beson se kjo është mënyra më e mirë për t’u bërë njeri më i mirë.

“Unë vërtet besoj se dikush duhet që vetëm të ulet përballë mikut më të mirë në botë dhe ta pyes atë çfarëdo qoftë dhe çdo pyetje, kundërshtuese apo jo e tillë. Dhe çfarëdo që është, përgjigjuni. Kjo është terapia e juaj”, theksoi Simpson.
 
Top