• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Simpson nuk planifikon të martohet ende

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massaJessica Simpson thotë se ajo dhe i fejuari i saj Eric Johnson nuk kanë planifikuar ende martesën e tyre.
Ish-sportisti i propozoi Simpson në shtëpinë e saj më 11 nëntor, dhe mediat spekuluan se ata mund të martohen së shpejti.

“Kush e di kur do të ndodhë? Personalisht nuk kam ide! Ende nuk kam caktuar një datë dhe as që mund të mendoj të rregulloj tavolinat për momentin”, ka thënë këngëtarja dhe aktorja.
 
Top