• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Sinan Hoxha: Jam heteroseksual

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Sinan Hoxha këngëtari popullor thyen heshtjen dhe pranon të flasë ne nje interviste te gjate ekskluzive per “Gazeten Shqiptare” ne lidhje me historinë e dy të rinjve Seldi dhe Domi, (dashuria e të cilëve lindi në realit shoë Big Brother), dhe marrëdhënien mes tij dhe Seldit.


Pas deklaratave të Domit se Seldi është gey dhe kishte marrëdhënie me Sinanin, në intervistën ekskluzive të botuar sot, këngëtari popullor tregon të vërtetën e fotove ku ai vetë dhe Seldi duken në momente intime.

Sinani jep përgjigje dhe pyetjeve se cilat janë preferencat seksuale.

Marrëdhënia e vërtetë që ekziston mes tij dhe Seldit dhe komentet për deklaratën e ish banores së Big Brother. /Gazetes Shqiptare/
Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Sinan Hoxha: Jam heteroseksual

A ka më burra Shqipëria?

A ju shoft rraca këtyre sumshkatërruarve, na morën fytyrën...
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Sinan Hoxha: Jam heteroseksual

ah ky ligji ......................i mori lumi burrat :p
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,372
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Sinan Hoxha: Jam heteroseksual

Po Klodin pse se kan pranuar ne shoqeri keta mer ?..shume egoist qekan lol
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Sinan Hoxha: Jam heteroseksual

ahahahhahahahahhaahahhahahahaahha Mandi lol
SEa cna ka gjet mi..hic asigjo ate bam e ne shif spektakel lol
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Sinan Hoxha: Jam heteroseksual

ahahahhahahahahhaahahhahahahaahha Mandi lol
SEa cna ka gjet mi..hic asigjo ate bam e ne shif spektakel lol
moj siç ka ardhur koha do shterrohen edhe meshkujt :p se i vjen e omel hahahahaha shijet e reja jane te rrezikshme japin suksese menjehere
 

Jolene

Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
19,461
Pikët
226
Vendndodhja
Aty ku jane kujtimet e vjetra e t’presin t’rejat!
Përgjigje e: Sinan Hoxha: Jam heteroseksual

Sa paskeni qesh mer :O

Sa per mua le te jene... esht jeta e tyre i bejn vete zgjidhjet e tyre.

Me vjen cudi per gocat se qekan revoltu.. sa mire shtiren mo aman !!!

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=6WVJadPBZ-E&feature=related"]YouTube - Sinan Hoxha ft. Seldi Qalliu - Adrenalina (Official 1080 HD Videoklipe)

Suksese te dyve.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
60,477
Pikët
113
Përgjigje e: Sinan Hoxha: Jam heteroseksual

Kaka buRRa Shqiperia,me llape!
 

Fehmikaciu

Saratoga...
Anëtar
May 9, 2013
Postime
6,338
Pikët
0
Vendndodhja
Prishtinë
Përgjigje e: Sinan Hoxha: Jam heteroseksual

Nale veten he Sinan, kenget Talava ta kan shperlar trurin dhe tash po shef anrra me epizoda...Trimat e bigbradhersit ta paskan f... lol..
 

Loreal

V.I.P
Anëtar
Sep 4, 2010
Postime
5,552
Pikët
83
Përgjigje e: Sinan Hoxha: Jam heteroseksual

Sot eshte bere veshtir te shohin gjithnje se bashku,me ndonje shoke te ngushte apo shoqe,shife njehere genjeshtra e radhes,sa shpejt e besojne hahahaa:p
 

Rex

ne fronin tim
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
16,238
Pikët
113
Përgjigje e: Sinan Hoxha: Jam heteroseksual

O burra e gra..ose nuk jeni ne rregull ju, ose une.

Sipas titullit ky far Sinani paska deklaru se eshte heteroseksual, jo homoseksual.

Komentet jane sikur te kishte thene te kunderten!

Hetero =/= Homo -boh-
 

AAO

Against All Odds
Anëtar
Feb 18, 2011
Postime
5,210
Pikët
83
Përgjigje e: Sinan Hoxha: Jam heteroseksual

Po pra ,Sinani thote jam heteroseksual ,anetaret e forumit thone tu shofte rraca na more ftyren .lol hahaha
 
Top