• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Sinan Hoxha me te dashuren “Top Less” ne Spanje (+ FOTO)

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Kercenon Gazetarin e Revistes Bluetooth qe mos te publikojn foton…Jeta e tij intime ka qenë një derë e mbyllur me shumë kyçe. Deri më tani nuk kishim parë dhe njohur asnjë të dashur të këngëtarit Sinan Hoxha. Asnjëherë nuk e kishim parë natën lokaleve të Bllokut në Tiranë. Asnjëherë në plazhet e Shqipërisë me ndonjë femër.

Por ja që më në fund Sinani shfaqet me një bukuroshe, e cila madje edhe është zhveshur topless, për këngëtarin Hoxha. Të dy në det duke u larë e luajtur me njëri-tjetrin, në një plazh topless në Spanjë, aty ku askujt nuk ja merrte mendja se mund të takohej, personazhi i përgojuar së fundmi jo pak në media. Sinan Hoxha ka pushuar në shoqërinë e vajzës që shihet në foto, së cilës siç na dëshmon burimi ynë nuk i është ndarë për asnjë çast.

Personi që ka siguruar këto foto (në fakt është një xhirim video prej 30 sekondash) ka qenë për pushime me të dashurën e tij në*vendin magjik, dhe është çuditur kur mes atyre pushuesve ka dalluar dhe këngëtarin Sinan Hoxha. Për faktin se kanë qenë pranë, ai ka ruajtur çastin kur çifti është futur në det dhe na ka sjellë këtë “dhuratë” në “Bluetooth”. Por, e papritura më e madhe për ne nuk ishin këto foto, por reagimi i këngëtarit.

I marrë në telefon për një intervistë, duke i shpjeguar edhe motivin, këngëtari ka lënë pas mirësjelljen dhe me tone të ashpra ka kërcënuar që të ‘mos guxojmë të merremi me jetën e tij’. Pyetjet për pushimet dhe mikeshën e tij, jo vetëm që nuk kanë marrë përgjigje por madje Sinani ka mohuar se është ai. Ne nuk kemi mëdyshje për këtë gjë aspak, pasi momentet që ju serivirim janë mëse të dukshme. Ndërkaq pas arrogancës së Hoxhës, investigimet tona përfshinë edhe shoqërinë e Sinanit, ku edhe zbuluam një enigmë të madhe. /BlluetoothForum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top