• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Sipas një studimi në Mbretërinë e Bashkuar, gratë me të vërtetë nuk e di dhe për të m

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Sipas një studimi në Mbretërinë e Bashkuar, gratë me të vërtetë nuk e di dhe për të mbajtur sekret.40 për qind e grave, mashtruar partnerin e tyre për të thënë një mik të paktën, 15 për qind të më shumë se një person hap mister. Shoqatës Britanike të Këshillimit dhe Psikoterapia ekspert Phillip Hodson, ndryshe nga gratë, burrat shqetësohen se ata ishin kapur, dhe tre të katërtat tha se ata preferojnë të tregoni askujt fillim të Shoqatës Word Game. Hodson, "Burrat nuk janë të hapura për gratë në lidhje me pabesi," tha ai.
 
Top