• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Situata të rrezikshme

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
ForumMë poshtë do të gjeni disa foto të listuara në të cilat asnjëri prej nesh nuk do dëshironte të ishte. Ndonjëherë këto fotografi kthehen edhe në pika humori, por duke marrur parasysh atë që ndodh në raste të tilla, nuk duhet qeshur edhe shumë. Thjeshte mjafton të themi “Faleminderit Zot që nuk isha un në vendin e personit në foto”.

Po ju lej ti shikoni vet edhe pse jo të jepni ndonjë koment. Nëse keni foto të tjera të tilla mund të na lini ndonjë link edhe un do mundohem ti vendos në postime të tjera.Situata të rrezikshme është një postim nga: RomeoLab.Com
Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top