• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Skandal në SHBA, Obama tradhton gruan e tij me sekretaren

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
Plas skandali i radhës me presidentët e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, pas seks-gejtit të Bill Klintonit me sekretaren e tij është dhe presidenti aktual Barack Obama që ia ka “dredhur” të shoqes.
Kështu edhe njerëzit me ngjyrë nuk bëjnë përjashtim nga të bardhët në çrregullimet e raporteve bashkëshortore, të paktën sikundër shkruan sot National Enquirer e cila raporton se Obama tradhton gruan e tij Michell me 36 vjeçaren Vera Baker.

National Enquirer raporton se Vera Baker ka punuar për vite me Barack Obama, në ngritjen e fondeve për fushatën e tij zgjedhore (duke përfshirë edhe presidencën): Gjithashtu, në vitin 2004 kishte një marrëdhënie me presidentin aktual amerikan. Për më tepër, Zonja e Parë Michelle e zbuloi këtë tradhti atëherë dhe e fali burrin.

Por tani sipas National Enquirer lidhja midis Baker dhe Obama vazhdon ende duke iu referuar dëshmisë së një shoferi taksie që ka shoqëruar Obama dhe Baker në një hotel, ku të dy do të kalonin natën së bashku.

Kjo konfirmohet edhe nga një burim i besuar në mesin e stafit të Presidentit, si dhe nga një video kamera survejimi e hotelit.

Nëse “bomba”e lëshuar nga National Enquirer është e vërtetë, padyshim është një nga lajmet më të bujshme të vitit
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Skandal në SHBA, Obama tradhton gruan e tij me sekretaren

Por tani sipas National Enquirer lidhja midis Baker dhe Obama vazhdon ende duke iu referuar dëshmisë së një shoferi taksie që ka shoqëruar Obama dhe Baker në një hotel, ku të dy do të kalonin natën së bashku.
Shofer taksie qe shoqeron presidentin e United States of America? Ky shkrim meriton te fitoj cmimin Pulitzer per gafen me te madhe dhe idiote qe ka ndodhur ndonjehere ne shkrimet e nje gazete.
 

Emilia

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
56
Pikët
0
Përgjigje e: Skandal në SHBA, Obama tradhton gruan e tij me sekretaren

ahahahhahahahahhahahahahah
e vertet???

me falni per te qeshuren , por mu kujtua fjalimi i Klintoni t kur i kerkoi te falur gruas per tradhetine me Moniken looool
 

God'o

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 7, 2010
Postime
173
Pikët
0
Vendndodhja
Ireland
Përgjigje e: Skandal në SHBA, Obama tradhton gruan e tij me sekretaren

Si beni dhe ju..me ate qe ka perkrahu si grua si ve faj qe e ka ber :p Ma do mendja i vetemi qe sdo ket ber gili vili te zyra ovale ka qen Bushi Ri :D
 

God'o

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 7, 2010
Postime
173
Pikët
0
Vendndodhja
Ireland
Përgjigje e: Skandal në SHBA, Obama tradhton gruan e tij me sekretaren

Ca ti njoh ajo ska shume diference nga majmuni.Sado qe estetiste punojne panderpreje per ta ber te duket me e gelltitshme :D
 

God'o

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 7, 2010
Postime
173
Pikët
0
Vendndodhja
Ireland
Përgjigje e: Skandal në SHBA, Obama tradhton gruan e tij me sekretaren

Me super se mishel ngjan :D
 
Top