• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Skandal pedofilie në një familje

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Një skandal i pedofilie ka tronditur këto ditë Francën ku për më tepër gjithcka prek nje familje të vetme.


6 persona të së njëjtës familje akuzohen për abuzim me fëmijët e grupmoshës 6 muaj dëri në 4 vjec në veri të Francës. Dhuna ndaj fëmijëve është ushtruar gjatë mbledhjeve familjare ku gjithcka ka degjeneruar për shkak të abuzimit me alkoolin.

Policia mësoi për abuzimet pas shtrimit në spital të një prej fëmijëve që tashmë është nën kujdesin e shërbimeve sociale. Sipas gazetës “Dunkerque”, në krye të bankës të të akuzuarve janë prindërit dhe disa të afërm të fëmijëve, të cilët akuzohen për “përdhunim në grup”, “agresion seksual”, “akte kriminale” dhe “dhunë e keqtrajtime”.

Abuzimet kanë ndodhur në periudhën 2007-2009 në krahinën e Gravelines. “Familja e akuzuar vjen nga një shtresë e ulët dhe ka një të shkuar të lidhur me alkoolin”, shprehet prokutori Philippe Muller.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Skandal pedofilie në një familje

Eh ketu eshte ber e modes..u prish dynjaja po vjen fundi..mire qe jam larg veriut thuaj...:S Turp turp skandal keta njerez duhen djegur ...
 
Top