• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Skandali nga Tuna, del pa të brendshmet

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeSKanë filluar të qarkullojnë fotot e Tunes, të publikuara nga një person anonim që e ka postuar ne internet. Tuna ‘harron ‘ të vesh të brendshmet….Ndoshta këtë e ka bërë sa për të qenë në qendër të vëmendjes, duke marrë mësim nga VIP-at të Hollywoodit.
 

ARIS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2010
Postime
187
Pikët
0
Titulli: Skandali nga Tuna, del pa të brendshmet

ec te vdeksha.
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
11,993
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Skandali nga Tuna, del pa të brendshmet

Do ket pas vap nga posht po he si boni dhe ju..lol
 

WISHMASTER

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 9, 2010
Postime
50
Pikët
0
Përgjigje e: Skandali nga Tuna, del pa të brendshmet

belle vie,me len mu tja fus fitilin.ti ske fitil me i fut....

jasha adelajdaaaa
 

Angel`BoY

Atje ku ti nuk je :)
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
169
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Skandali nga Tuna, del pa të brendshmet

lol Sa Foto e Bukur :D
 
Top