• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Skedina e ditës

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Skedina Dites

Si e ka halli kjo loj ...?

kisha dasht te gjujn politikanet ton( forumit al) ...apo nuk merem me kto gjona :p
 

SERAFIM DILO

Anti Busavata
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
9,543
Pikët
48
Përgjigje e: Skedina Dites

Kjo eshte teme shoqerore,per ne bastaxhinjt:
Adoptoni dhe ju nje bastaxhi nga larg.
 

Corn

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 10, 2009
Postime
324
Pikët
0
Përgjigje e: Skedina Dites

Nese jap bast te sigurt kam % une ? nese po sa ?
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
14,626
Pikët
113
Përgjigje e: Skedina Dites

Si qe kjo puna e skedines,na e shkopsitni pak me qarte,qe te kthjellohemi :D:p
 

Corn

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 10, 2009
Postime
324
Pikët
0
Përgjigje e: Skedina Dites

RUBIN - PAOK 1

AEK - STURM 1

TWENTE - WISLA.K 3+

SALZBURG - SLOVAN 1

STOKE.C - BESIKTAS 3+


Koeficenti 19.7
 

Corn

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 10, 2009
Postime
324
Pikët
0
Përgjigje e: Skedina Dites

RUBIN - PAOK 1 lost :(

AEK - STURM 1 lost :(

TWENTE - WISLA.K 3+ win ;)

SALZBURG - SLOVAN 1 win ;)

STOKE.C - BESIKTAS 3+ .......win ;)
.....................................................


Koeficenti 19.7
Mos u merzisni heren tjeter ;)
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,179
Pikët
113
Përgjigje e: Skedina Dites

B.Dortmund-O.Marseille 1....1.67
A.Nikosia-SH.Donetsk 1....2.25
FC.Porto-Zenit 1....1.70
Lille-Tranbzonspor 1....1.45
M.City-B.München GG 1.70
Villareal-Napoli 2....1.70

Tek Tipico.
Kismet...lol
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,179
Pikët
113
Përgjigje e: Skedina Dites

B.Dortmund-O.Marseille 1....1.67 -falls
A.Nikosia-SH.Donetsk 1....2.25-falls
FC.Porto-Zenit 1....1.70-kot
Lille-Tranbzonspor 1....1.45 (ketu jam i sigurte)
M.City-B.München GG 1.70(Bayern me rezerva)
Villareal-Napoli 2....1.70(po u rrafen se meritojne)

Skedina iku per shel!

Tek Tipico.
Kismet...lol
Tek Napoli kam besim,Lille nuk diskutohet!
 

Clark

Kent
Staff member
Anëtar
Oct 20, 2010
Postime
5,573
Pikët
113
Vendndodhja
Krypton
Përgjigje e: Skedina Dites

Mbreme:

Alavesh x2

Brauzhvain x2

Xamax x2

Sot ka champions. Asgje skam piketuar deri tani. Ndonje ide...
 

Clark

Kent
Staff member
Anëtar
Oct 20, 2010
Postime
5,573
Pikët
113
Vendndodhja
Krypton
Përgjigje e: Skedina Dites

Jepni nai mendje per sot o çuna dhe goca. Linda ti ke heq dor e?
 
Top