• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Skenat me te preferuara filmike

iDeA

DiNaMiKe
Staff member
Anëtar
Nov 20, 2011
Postime
7,614
Pikët
113
Vendndodhja
BLITZKRIEG
Ne te Dy KETU.
Ankth o Zot cdo ndodhi.Me kerkonte naten t´i veja ti merrja uje. Shko vete, nga frika.

Kjo eshte nje super pergjigje dhe per ate temen YOU.
 

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
24,859
Pikët
113
Nje nder skenat me te mira te Antonio Banderasit ne fund te filmit.

 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
29,028
Pikët
113
Nje nga filmat me te bukur me zezake, qe s’te merzitet sa here ta shohesh.
 
Top