• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Skenat me te preferuara filmike

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
28,200
Pikët
113
Shume. Ky eshte serial a film?

P.s. Nuk po me vijn tags.
Ky eshte seriali Spartacus qe te thojsha e kam shiqu shum here, nuk e ke iden se cfare je duke humb nese nuk e shiqon, deri me sot seriali me i mire qe kam pa ndonjeher ne jeten teme.
 
  • Like
Reactions: Rex

Rex

Gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
15,918
Pikët
113
Ky eshte seriali Spartacus qe te thojsha e kam shiqu shum here, nuk e ke iden se cfare je duke humb nese nuk e shiqon, deri me sot seriali me i mire qe kam pa ndonjeher ne jeten teme.
E di qe me pate tregu por thash mos u dal edhe film. E kam problem me serialet se crregullohem komplet. Une nuk di me e shiku nje episod edhe me prit deri neser per episodin tjeter. I shoh njonin pas tjetrit.. deri sa te fillon me kendu gjeli i kojshive.

Te nesermen si mumie ne pune. Lol
 

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
28,200
Pikët
113
E di qe me pate tregu por thash mos u dal edhe film. E kam problem me serialet se crregullohem komplet. Une nuk di me e shiku nje episod edhe me prit deri neser per episodin tjeter. I shoh njonin pas tjetrit.. deri sa te fillon me kendu gjeli i kojshive.

Te nesermen si mumie ne pune. Lol
O te betohem qe cdo epizod eshte me i mire se tjetri, o serial qe ta knaq shpirtin eshte ky, serial qe nuk ka te paguar me kqyr o vlla, imagjino une me ethe e pritsha cdo epizod kur dalke, aq qe nuk mu pritke, ti tash bile i ki komplet mundesh mi shiqu, kujt ja kam sugjeru eshte cmend nga ky serial aq shume qe ju ka pelqy.
 
  • Like
Reactions: Rex

Rex

Gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
15,918
Pikët
113
O te betohem qe cdo epizod eshte me i mire se tjetri, o serial qe ta knaq shpirtin eshte ky, serial qe nuk ka te paguar me kqyr o vlla, imagjino une me ethe e pritsha cdo epizod kur dalke, aq qe nuk mu pritke, ti tash bile i ki komplet mundesh mi shiqu, kujt ja kam sugjeru eshte cmend nga ky serial aq shume qe ju ka pelqy.
Nuk dyshoj asnje pike qe mundet me m'pelqy, sidomos qe eshte me tematike historike. Ja boj bam ne dimer kismet 👊
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
47,418
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Body Brokers
Nje nga filmat me realiste qe tregojne vertet fytyren e ndyre te sistemit qe vetem zhvat dhe vret jete njerezish.


 
Top