• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Skype në telashe

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massaPërdoruesit e shumtë të shërbimit Skype në mbarë botën kanë probleme me qasjen dhe shfrytëzimin e këtij shërbimi.
Shërbimi telefonik i internetit është goditur nga problemet serioze në punë të cilat i kanë pamundësuar shfrytëzimin e tij.

Përdoruesit e shumtë në mbarë botën raportojnë se nuk mund të qasen në Skype, e sipas informatave të para në Skype janë duke hulumtuar problemin. Tani për tani në blogun zyrtar vetëm thuhet se shumë përdorues kanë probleme me qasjen në Skype.Pas analizës së hollësishme është vërtetuar se kanë rënë një numër i madh i “super-nyjave”, të cilët luajnë rolin e adresarëve të llojit vet telefonik për shërbimin. Për të zgjidhur problemin në Skype tani janë duke krijuar “mega-super-nyjat” e reja të cilat do të duhej të zgjidhin problemet brenda orëve të ardhshme.
 
Top