• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Snoop Dogg dënohet për taksa të papaguara

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Snoop Dogg raportohet se është dënuar nga zyrtarët e taksave për afro 600 mijë dollarë pagesa të papaguara.


Reperi është përballur me këtë akuzë ndaj tij dhe gruas së tij më herët gjatë vitit, në të cilën ai është akuzuar se i ka borxh shtetit saktësisht 598,309 dollarë, shkruan Detroit News.

Prillin e kaluar u tha se Snoop Dogg kishte rreth 284 mijë dollarë taksa të papaguara.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top