• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Sofia Kopola fiton ‘Luanin e Artë’

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum

Sofia Kopola, ka rrembyer Luanin e Arte ne Festivalin e filmit ne Venecia.


Por cmimet qe u ndane mbreme ne nje ceremoni gala, kane ngjallur polemika, vecanerisht nga media italiane e cila ka vene ne dyshim zgjedhjet e bera nga presidenti i jurise, Kuentin Tarantino.


Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top