• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Sofra durrsake

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
HAJDE MBLIDHUNI TE PIM NAI KAFE KTU NE SOFREN DURRSAKE..JENI TE MIRPRITUR..
 

J-W

J-W-R-Unlimited
Anëtar
Jun 8, 2010
Postime
2,959
Pikët
0
Përgjigje e: Sofra Durrsake

Si i bje tani , ne te shijaksburgut bojm pjese te sofra juaj ? Jo per naj gjo, po sikur ne knej e kena pak me emer sofren ton :p
 

Saura

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 25, 2010
Postime
2,644
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Sofra Durrsake

Si i bje tani , ne te shijaksburgut bojm pjese te sofra juaj ? Jo per naj gjo, po sikur ne knej e kena pak me emer sofren ton :p
Ho pra hape ene ti nji ..
po ne qe kemi pas ardhe me pushime m'shijak quhena :p
 

J-W

J-W-R-Unlimited
Anëtar
Jun 8, 2010
Postime
2,959
Pikët
0
Përgjigje e: Sofra Durrsake

Ho pra hape ene ti nji ..
po ne qe kemi pas ardhe me pushime m'shijak quhena :p
Quhesh mi, po ku i ke bo pushimet ? Te bregu i erzenes ? hahahaha
 

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥
Përgjigje e: Sofra Durrsake

opaaaaaaaaa qyteti bregdetar :D ju prsh te gjithe durrsakeve...po ne vecanti motren time qe e kam shume xhan...kur te vij pres nje kafe nga ajo se i kam i kam ardh mikesh nqytet lol
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
60,405
Pikët
113
Përgjigje e: Sofra Durrsake

Ju pershnes juve 3 mujsh gango 9 muj lango lol ne kohen e shkuar;))
Nejse,personalisht kam njohur vetem tipa positive durrsak apo shijaks.
@Eurostar
Shijaks qeke ti mer???
E paskeni zaptu forumin``Bej_dy_pompa``
Gjithe te mirat Sofra.
 

J-W

J-W-R-Unlimited
Anëtar
Jun 8, 2010
Postime
2,959
Pikët
0
Përgjigje e: Sofra Durrsake

Ju pershnes juve 3 mujsh gango 9 muj lango lol ne kohen e shkuar;))
Nejse,personalisht kam njohur vetem tipa positive durrsak apo shijaks.
@Eurostar
Shijaks qeke ti mer???
E paskeni zaptu forumin``Bej_dy_pompa``
Gjithe te mirat Sofra.
Ku di gjo une -pff- Ato te gjendjes civile e kan fajin :d
 

Saura

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 25, 2010
Postime
2,644
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Sofra Durrsake

Edhe une kam kujtime te mira nga Shijaku dhe shijaksit ,kam kaluar nje periudhe te vogel te jetes time aty ...
jane njerez te mire ,orgjinal dhe gallataxhinj ..
Dialektin e shqiperis se mesme e mesova aty ,per dy muj se ndryshe me ''tallnin'' hihihih.
Une nuk e shqiptoj mire rr i bej rr te bute me shume si r
dhe kur thoja :
Ua ku e kam lene ripin ?
-pergjigja :ço kjo ripin mi ?
_THuj rryp ,kaish ahahahahah
Do me fol me tangarllik kjo ,s'je mTiron ktu goce ahahaha
Tani vdes me fol içik si Shijaksit ,kur mbje rasti me taku nonji ,rralle... ,e maj shoqnin me nja dy shoqe .

Po ju pershendes me ket shijaksin me none boshnjake ..

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=4dmsAXL-w6w&feature=related]YouTube - Elvis Pupa Osmaon Aga
 

bizbal

Tolerance 0 Llumit!
Anëtar
Nov 22, 2010
Postime
210
Pikët
28
Pershendetje Sofra Durrsake

Ju pershendes me nje kartoline - pamje nga Durresi para 2000 vjetesh. Kjo pamje eshte fiksuar ne kolonen e Trajanit ne Rome.
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Sofra Durrsake

opaaaaaaaaa qyteti bregdetar :D ju prsh te gjithe durrsakeve...po ne vecanti motren time qe e kam shume xhan...kur te vij pres nje kafe nga ajo se i kam i kam ardh mikesh nqytet lol
Do vdesssssssssssss kisss
Une skam ke prsh me nga durresi :( kisssssssssssss dhe pse nuk e kam ketu :D
mwahhhhhhh
Kismet do ja fus noj rrug kto dite se kam ca pushime :p

Ore ktu qeka bo si sofer shijakse , vetem durrsak s' po me zen syni

bizbal e bukur foto -shok-
 

HELEN OF TROY

Jeta vazhdon
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
1,311
Pikët
38
Vendndodhja
prane teje
Përgjigje e: Sofra durrsake

Pershendetje sofra,me ka marre malli per durrsin edhe pushimet qe benim atje....
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
60,405
Pikët
113
Përgjigje e: Sofra durrsake

Pershnetje Durrsakve,Shijaksve ene Shkallnurit(boah cfar kujtimesh kam aty).
 
Top