• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Sofra durrsake

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,390
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Sofra durrsake

Pershendetje vizitoret e sofres mire se keni ardhe , me falni qe smesova e smesova me hedh noj imag , tju qerasja virtualisht :)

Irfan CANA per çdo levdate ça i bje?? se kuptova ..
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,906
Pikët
113
Përgjigje e: Sofra durrsake

Aman se na hoqet trunin me keto sofrat...nejse si durrsake qe jam po mar pjese.
Systema, edhe cfare roli ke ketu ti plako?...:D

P.s. Gjermanet jane njisha per grafik...pah sa te bukura i bejne sitet!
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
57,933
Pikët
113
Përgjigje e: Sofra durrsake

Ne prodhim ose magazinier(sipas procesit).
Etage eshte lart per mua.
Sa per design,njera ben pjese aty!
KLM
 

Estela

Anëtar i ri
Anëtar
Jul 4, 2012
Postime
22
Pikët
0
Përgjigje e: Sofra durrsake

Mire se ju gjeje Durrsake..
 

tété

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2010
Postime
1,710
Pikët
0
Vendndodhja
Do te me besh gje vizite?
Përgjigje e: Sofra durrsake

Miredita durrsake! Nuk e dija qe kishte nje sofer durresi. Cfare sherbehet?:p

Amon, vetem mos na shisni mend per plazhet e bukura te Durresit si kam pare ne nje forum tjeter se nuk do te keni shume argumenta.

He, para se te me hidhni domate kokes, edhe une jam durrsak:p
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,390
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Sofra durrsake

Ja me ne fund e hapen edhe nje tema durrsionet...lol
ky citim eshte bo qe ne 2010 or shejton , edhe thu qe se kam ven re sofren me pare ...:D


çne durrsak ti , sikur mke then je tiranas , vetem nqfs tkam ngaterru me naj tjeter lol

p.s rri urt se ta fusim avec parapluie kokes jo domate :p
 

tété

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2010
Postime
1,710
Pikët
0
Vendndodhja
Do te me besh gje vizite?
Përgjigje e: Sofra durrsake

ky citim eshte bo qe ne 2010 or shejton , edhe thu qe se kam ven re sofren me pare ...:D


çne durrsak ti , sikur mke then je tiranas , vetem nqfs tkam ngaterru me naj tjeter lol

p.s rri urt se ta fusim avec parapluie kokes jo domate :p
Ke te drejte goce. Por qe ne 2010, do te kisha harruar edhe emrin tim, jo me qe kam shkruar ne kete teme.
Pasanej, e ke gabim: Jam durrsak dhe se lun topi. Konceptuar, lindur dhe jetuar ne Durres deri sa lashe Shqiperine (ke inat:p)

PS: He provoje njehere?:p
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,390
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Sofra durrsake

tete tashi kam me tmyt :D Komshi mDurres ,( pika ime e dobetttttt) voisin ne France , edhe mke lon pershtypje sikur sje durrsak ? ja psh nuk thuhet "durrsionet" po durrsaket :p

Ti si me qen gjirokastrit du kafe tashi se ke haqe me la LOL , mos dalim komshi dans quel quartier ke qen atje ?
 

tété

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2010
Postime
1,710
Pikët
0
Vendndodhja
Do te me besh gje vizite?
Përgjigje e: Sofra durrsake

tete tashi kam me tmyt :D Komshi mDurres ,( pika ime e dobetttttt) voisin ne France , edhe mke lon pershtypje sikur sje durrsak ? ja psh nuk thuhet "durrsionet" po durrsaket :p

Ti si me qen gjirokastrit du kafe tashi se ke haqe me la LOL , mos dalim komshi dans quel quartier ke qen atje ?
Lagja 4 shpirto. Perballe portit. Ti ku jeton ne Durres?
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,390
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Sofra durrsake

Lagja 4 shpirto. Perballe portit. Ti ku jeton ne Durres?
Gjimnazi Naim Frasheri e ke parasysh , atje do isha mos isha ktu :p


Ju pershnes juve 3 mujsh gango 9 muj lango lol ne kohen e shkuar;))
hmmm se paskam ven re , te persh.. Gango ``fumato``

Nji durrsak i jonë, nji ditë qëlloi pa shonc
se sa doli nga shpia, takoi nji tironc

po ky e ofendoi që në fjalën e parë
ju dursakët jeni katunarë

durrsaku e nigjoi dhe filloi tu qesh
do i jap nji përgjigje që ta çoj për lesh

po deshe me e dit, kush osht katunar
ulu pim nji kafe dhe bojm icik pazar

Ti je shum i ri dhe nuk e din t'vërtetën
që Tirona osht kriju 920-ten

durrsakët Teutën mretneshë kur e vunë
stërgjyshët tuj nat koh ishin majmunë

Rrugët, Stadiumin, dhe pallatin e Kulturës
kur ti e ke ndërtu me shokë
dije se Durrsi gjith kto vepra,
ka 3000 vjet qe i ka nën tokë

Se kush osht Durrsi ta tregoj un
osht i vetmi qytet që ska asnji katun
se katunet përqark mër t'keqen plaku
o i ka Kavaja o i ka Shijaku

se kush osht katunar, tashti gjeje vet
pranaj ik nga Tirona dhe ec lahu n'det
``naten``
 

tété

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2010
Postime
1,710
Pikët
0
Vendndodhja
Do te me besh gje vizite?
Përgjigje e: Sofra durrsake

Gjimnazi Naim Frasheri e ke parasysh , atje do isha mos isha ktu :p
hmmm se paskam ven re , te persh.. Gango ``fumato``

Nji durrsak i jonë, nji ditë qëlloi pa shonc
se sa doli nga shpia, takoi nji tironc

po ky e ofendoi që në fjalën e parë
ju dursakët jeni katunarë

durrsaku e nigjoi dhe filloi tu qesh
do i jap nji përgjigje që ta çoj për lesh

po deshe me e dit, kush osht katunar
ulu pim nji kafe dhe bojm icik pazar

Ti je shum i ri dhe nuk e din t'vërtetën
që Tirona osht kriju 920-ten

durrsakët Teutën mretneshë kur e vunë
stërgjyshët tuj nat koh ishin majmunë

Rrugët, Stadiumin, dhe pallatin e Kulturës
kur ti e ke ndërtu me shokë
dije se Durrsi gjith kto vepra,
ka 3000 vjet qe i ka nën tokë

Se kush osht Durrsi ta tregoj un
osht i vetmi qytet që ska asnji katun
se katunet përqark mër t'keqen plaku
o i ka Kavaja o i ka Shijaku

se kush osht katunar, tashti gjeje vet
pranaj ik nga Tirona dhe ec lahu n'det
``naten``

Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha

Nuk kisha qeshur ndonjehere kaq shume ne kete forum-qesh--qesh--qesh--qesh-

Dikur, kur shoket e mi Tiranc me thonin shprehjen e Systemit, i pergjigjesha: Me mire 3 muaj gango se sa gjithe vitin lango (natyrisht qe behej fjale per Tiransit :p))
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,390
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Sofra durrsake

Leje tètè leje se un isha dhe ne pune , ora e kafes edhe qetsi e madhe , kur e lexova kam lon nom , po çe do nashi e vuna re un qe qeka nban ai lool :p
 

Brari

Super Anëtar
Anëtar
Jan 21, 2012
Postime
3,556
Pikët
38
Përgjigje e: Sofra durrsake

paske ble mill e oriz ke dyli ti beute..?

e more vesh per gim maliqatin..
iku i shkreti..i ri e gjith plane e arritje..

i la te gjitha..

po cthot parizi..
mileti modh nga an e anes me pa at hekurishten ejfel..
sa hajvane jane..
sa euro ben luvri me hy me e pa?
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,390
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Sofra durrsake

shi shi e njifke dhe dylin ti Brari ku rri ti qe i di tgjitha kto??

Po po radh e madhe eshte po bileta sben shum jo rreth 20 euro( per tek person) ,
te hash ndonje dark 50 euro (vetem) , ndoshta jan rrit çmimet tashi se un sjetoj atje tani..
Un jam larg Parisit , pyet Mim per kte :p
 

Brari

Super Anëtar
Anëtar
Jan 21, 2012
Postime
3,556
Pikët
38
Përgjigje e: Sofra durrsake

Beat..

e cka ne ate dark qe ben 50 euro jam kurioz?

dy qime sallata e tre pika leng ne pjat e nje rrisk domate e nje koker gjys patate te zier?

nuk e ha shaqo bregu ate..

me 50 euro blej 2 kile sallam e 4 buk..

e me mbetet kusur..

lol
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,390
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Sofra durrsake

hahahahahahahahaha çkam qesh , o ta rafte noj llotari ty lol
po ti a pyete sa kushton ?
pastaj kush po pyet per te ngrenit ne kto raste ,ti sje i detyruar ta besh .
nese deshiron te hash nje 'repas' aq kushton por behet fjale te shuash kureshtjen te shohesh diçka qe se ke shikuar me pare, te provosh ndjesin e diçkaje te re .
Kur mendon te besh nje udhetim kursimet harroi! :D
 
Top