• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Sofra laçjane

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,012
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: Sofra Lacjane

tok tok.. ja ku erdha dhe une, na kish marre malli per nje sofer mi smiley :)
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Sofra Lacjane

Mary , ulu zer vend ti , se edhe une po vij me nje buzeqeshje miqesore , nese na mirpret kjo SmiLey , se me thene te drejten po te mos kishe ardh ti e para une nuk do kisha guxu me kalu pragun . :d

SmiLey mire se te gjeta , e paske shtruar me te gjitha ngjyrat , po une dua diçka me luleshtrydhe :)

Si po ja kaloni ketej ?
 

MarsS

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
244
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Sofra Lacjane

oplaa ja erdha edhe une.. mire se te gjeta yll ..sa mire ja ke ba....

prsh edhe mery dhe daniel00..:p
 

orkidea

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 18, 2009
Postime
215
Pikët
0
Vendndodhja
n'ajer
Përgjigje e: Sofra Lacjane

`thankyou`
Sa muhabet te embel qe keni
po ulem edhe une me kenaaqesi
Nje cike embelsire per ta shoqeruar biseden

tjetri qe vjen taksirat po a na ben nje kafe :p
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,012
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: Sofra Lacjane

ca behet sot ketej nga sofra jone???
ca pijesh kemi te gatshme ?? :)
 

orkidea

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 18, 2009
Postime
215
Pikët
0
Vendndodhja
n'ajer
Përgjigje e: Sofra Lacjane

Po :p
dite e keqe sot me shi edhe plot ngarkesa emocionesh te lodhshme
psemos shplodhemi tamam :p
Ne fakt mary e di si do doja
* te ishim realisht nen miqesin e forumit duke ngrene geshtenja te zjera diku ne nje vend qe mos na kapte shiu ( shiu i llafeve te kota)
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,012
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: Sofra Lacjane

Po :p
dite e keqe sot me shi edhe plot ngarkesa emocionesh te lodhshme
psemos shplodhemi tamam :p
Ne fakt mary e di si do doja
* te ishim realisht nen miqesin e forumit duke ngrene geshtenja te zjera diku ne nje vend qe mos na kapte shiu ( shiu i llafeve te kota)
ide fantastike :) e di ca me pelqen tek ky forum? fakti qe ka qetesi dhe qe antaret ja kalojne mire me njeri tjetrin, me duket si nje familje :)
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,012
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: Sofra Lacjane

smily po hiqja cmiment shisheve mi goc, ca bo kshu se na turpnove, do thone qe lacianet na presin per vizit e pastaj na japin llogarine me pagujt. hahahahahaha
 

MarsS

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
244
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Sofra Lacjane

e mora vesh qe paskem edhe nje patriote ktu ne forum.. mery respekte..
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,012
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: Sofra Lacjane

respekte dhe per ty Marss.. :)

e pra mi Smiley se pastaj na nxjerrin namin e keq hahahaha
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Sofra Lacjane

A pranoni miq ? :p

Mire se ju gjeta :d s`ju erdha me duar bosh :p ju solla embelsira greke se shqiptare s`gjeta dot -pff-


 

MarsS

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
244
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Sofra Lacjane

normal qe po ..:p mire se erdhe njeshe:)
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Sofra Lacjane

Flm per mikpritjen MarsS , mire se na erdhe edhe ti ne forum se u be kohe .

Qenka mbushur sofra plot me miq , eshte bukur se eshte atmosere e ngrohte , Smiley , mos u harxho me raki te shtrenjte se qenka si shishe per suvenir , buke e kripe e zemer mjafton :p

Marina gatim shqiptar eshte mish i pjekur , heres tjeter sill ndonje qengj ne hell se sa te na mbysesh me sheqerin e embelsirave :p
 
Top