• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Sofra Peqinse

Elian70

Photoshop
Anëtar
Jan 30, 2014
Postime
8,554
Pikët
0
Vendndodhja
Vlorë
Përgjigje e: Sofra Peqinse

pershendes Peqinasit e Peqinin

https://www.youtube.com/watch?v=XHsnZT7Z2yQ
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
49,991
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Përgjigje e: Sofra Peqinse

Mire qe lexova faqen e pare, se nuk e dija se ku i bien . loool

Sa te rrojme, do te mesojme.

Ps... Per c'fare ushqimi , shquheni kshu ?
 

Sear

Offline✌
Anëtar
Apr 19, 2016
Postime
163
Pikët
28
Përgjigje e: Sofra Peqinse

Sa dush ka peqini goca te bukurA :p
 
Top