• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që u përgjigjën në këtë temë

Thread
Sofra Peqinse
 • 5

  Alb_LoVeR

  Anëtar i ri 38 From LosT In YouR EyeS
  • Postime
   1,559
  • Rezultati i reagimit
   6
  • Pikët
   0
 • 3

  Geri

  half man, half amazing 33 From 𝖌𝖊𝖙 𝖑𝖔𝖘𝖙
  • Postime
   2,484
  • Rezultati i reagimit
   4,582
  • Pikët
   113
 • 3

  4x4

  Anëtar i ri
  • Postime
   675
  • Rezultati i reagimit
   8
  • Pikët
   0
 • 2

  Hope

  انتهز الفرصة From لندن
  • Postime
   6,800
  • Rezultati i reagimit
   2,370
  • Pikët
   113
 • 2

  drague

  V.I.P
  • Postime
   31,840
  • Rezultati i reagimit
   9,385
  • Pikët
   113
 • 1

  r00t

  Anëtar From Monaco
  • Postime
   642
  • Rezultati i reagimit
   15
  • Pikët
   18
 • 1

  PUPA

  Anëtar i ri From Italy
  • Postime
   662
  • Rezultati i reagimit
   10
  • Pikët
   0
 • 1

  KoMiSaR_kAtAnI

  Anëtar i ri
  • Postime
   3
  • Rezultati i reagimit
   0
  • Pikët
   0
 • 1

  ChocolatE_DiamonD

  *BitterSweet* From Where you cant tell me what to do
  • Postime
   458
  • Rezultati i reagimit
   9
  • Pikët
   0
 • 1

  thirsty

  V.I.P
  • Postime
   39,413
  • Rezultati i reagimit
   9,388
  • Pikët
   113
 • 1

  Duaje Siveten

  V.I.P
  • Postime
   5,985
  • Rezultati i reagimit
   941
  • Pikët
   113
 • 1

  Zana

  🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱 From 🌑
  • Postime
   49,991
  • Rezultati i reagimit
   27,329
  • Pikët
   113
 • 1

  Elian70

  Photoshop From Vlorë
  • Postime
   8,554
  • Rezultati i reagimit
   176
  • Pikët
   0
 • 1

  Sear

  Offline✌
  • Postime
   163
  • Rezultati i reagimit
   69
  • Pikët
   28
 • Top