• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Sofra rinise ..

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Sofra e rinise , ketu jan te ftuar te gjithe te rinjte anembane botes , pijanece , myslimane e krishtere , te hame te pijme te qeshim sa te duam..

Po e nis une si zoti shpis ...

Nje vodka per cunat .
Nje margarita per vajzat :)
Edhe ndonje trefletsh per ke e jeton rinin ne max :DJeni te ftuar all ....
 

AcD

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2010
Postime
137
Pikët
0
Vendndodhja
usa
Titulli: Sofra rinise ..

Ahahahaha, Nje Corona Te Lyer Qafen E Shishes Me Krip Edhe Nje Flet Limon :D
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Sofra rinise ..

AcD na sill cik orinda huten me ana kurnikoven edhe i nja 5 shishe vodka , i fusim i dor ......muhabet ;) Ec se trefleteshat i sjell vet une ;)
 

AcD

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2010
Postime
137
Pikët
0
Vendndodhja
usa
Titulli: Sofra rinise ..


Ja Orinda :D

Ja Dhe Anna Kournikova


Ja DHe Vodkat :D Ke 6 Nje E Ke Nga Ana Ime. :D Alb_LoVeR I Mbac Me Jet Grat Dhe Te Beft Mire Vodka :D
 

AcD

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2010
Postime
137
Pikët
0
Vendndodhja
usa
Titulli: Sofra rinise ..

belle_vie Loja Esht Kshu Ti Do Besh Porosin Dhe Ai Qe Do Vijn Mbas Teje Do Ta Japin :D Ose Qeras Ti :) Pershembull Une Te Qeras Ty Me Nje
Crepa :)
 

AcD

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2010
Postime
137
Pikët
0
Vendndodhja
usa
Titulli: Sofra rinise ..


Te Beft Mire :D
Une Dua Nga Pasuesi Nje Audi S3 :)
 

AcD

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2010
Postime
137
Pikët
0
Vendndodhja
usa
Titulli: Sofra rinise ..Na Mere :p
Une Dua Nje Paket Marlboro Me Cigare Hashashi Brenda :)
 

AcD

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2010
Postime
137
Pikët
0
Vendndodhja
usa
Titulli: Sofra rinise ..

Tnnx :)Ja Dhe Ducati Monster 1000 cc :)


Une Dua Nje Cift Te Dashuruar Te Ulur Me Nje Stol Me Pamje Nga Deti Duke Perenduar Dielli :)
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Sofra rinise ..

Tamam si ai qe kam me te vetmin ndryshim se ai imi ka nje vije te kuqe :D
Dielli sapo humbi :D


Une dua nje banak me vodka :D
 
Top