• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Sofra rinise ..

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
8,600
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Sofra rinise ..

Vetem ti Roxy mendon per mu``love``
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
682
Pikët
0
Përgjigje e: Sofra rinise ..

tamon sofra e rinis qeka :p
 

Jolene

🌫
Staff member
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,353
Pikët
113
Titulli: Sofra rinise ..CarpeDiem hajde merre goten tate ....
 

Meri

.
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
13,313
Pikët
113
Përgjigje e: Sofra rinise ..

Faleminderit Alb_ ate goten majtas me fron, at' me eleganten e zgjedh per vehte.

Mundesisht edhe ato cokollatat :p
 
Top