• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Sofra Tironce

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,372
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Sofra Tironce

Ecni mer Te Daja ca jeni tu prit tju qis icik tav dheu ene 1 gastare raki se po sju nxore gjo juve mazalla se vini :p

 

Romina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 11, 2009
Postime
63
Pikët
0
Titulli: Sofra Tironce

Mirese te gjeta Mono :) Mora turshi me vete sa mos me ardh dur bosh :p T'pershendes me ket kongen sa t'vin te tjeret

 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,372
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Sofra Tironce

E ta falt zoti shpirtin :D
 

borana

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
78
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Ore sofra Tajronce :p pranoni miq juve ktu apo te hy fshehurazi :) ajde se ju kam sjell nje dhurate :)
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,372
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Sofra Tironce

E Ti shtoft Zoti Borane :D Na Knoqe :D
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,372
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Sofra Tironce

Nga humet mer jahu ???:p
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,372
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Sofra Tironce

Aha spaska mo Tironca qekan zhduk :p
 

Firewall

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
124
Pikët
18
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Sofra Tironce

Pa Raki Nuk Mblidhen Tironcat Mer Jahu, Kshu Qe U Pa Puna Mos Me Ardh Me Dur Bosh, E Pruna Vet Faqollen e Rakis Mer T`keqen :)
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,372
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Sofra Tironce

E tmorsha tligat :D
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Sofra Tironce

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=errYOKrF4uQ&feature=related"]YouTube- KOLAZH TIRONSE ~ Shume Kenge te Bukura Ju pershnes te gjithve :)))))))))))))))))))))))))))
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Sofra Tironce

vetem per tironca ketu me po per durrsake ska:p
 

Firewall

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
124
Pikët
18
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Sofra Tironce

Mikela Durrsaket Vijn Vet Pa Ftes Se Dora Jon Jan, Ca Tju Bejm Miqve Qe Duhet Me I Ftu lool :)
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Sofra Tironce

qyqa si mkishte shpetu kjo tema mer jahu :D

I rujt zoti gjith Tironcat jarebi :d

 
Last edited by a moderator:

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,372
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Sofra Tironce

He pra mo Marine mire qe tra menja iher per ne ..kjo rakia rrushi apo kumblle ?
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Sofra Tironce

He pra mo Marine mire qe tra menja iher per ne ..kjo rakia rrushi apo kumblle ?
Kjo o rrushi Mando, po deshe kumblle nji ku e ke, ta pruna :d

 
Last edited by a moderator:

Skydive

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 22, 2012
Postime
2,260
Pikët
0
Përgjigje e: Sofra tironce

http://www.youtube.com/watch?v=Ym67eA8-wcU&feature=related

SHPIRTI TIRONAS:I OMEL I BUT I QET KURR NUK THOT LLAF TE KEQ

ZEMNA TIRONASE: PORTEN HAP DY KANOTESH ENE KUR SKISHTE MERRTE BORXH PER ME SAJDIS MIKUN(GJO E RRALL MOS ME PAS GJO NE DOLLLAPIN E TIRONASIT)

KULTURA TIRONASE:SKA EKZISTU QETER SI AJO, ENE SDO KET QETER SI AJO

FAMILJA TIRONASE: TATA KAPTINA SHPIS, MOMA ZEMNA SHPIS

SHOQNIJA TIRONASE: NERIM ENE RRESPEKT RRECIPROK

DASHNIJA PER TIRONEN: SKA KUFI


Ju Pershendes Sofra
 
Last edited by a moderator:

Skydive

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 22, 2012
Postime
2,260
Pikët
0
Përgjigje e: Sofra tironce

''..M'ka mor molli per nonen time,ju o shokt e mi,
se m'ka rrit me shum mundime,sa ta shof me sy
Qaj moj zemer mos pusho,digju digju o shpirti im,
se dit e not po tretem n'vaj,ska njeri hallin t'ma qaj''
Kurbet,qofsh mallku!


http://www.youtube.com/watch?v=qoOUoppPKUg

O Tiron o drit o sy,shum ke prit e ke percjelle,kur nigjoj qe t'shajn ty,vallahi mje me vjell!
(Sefer Daja)


Pershendetje Sofra
 
Top