• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Sofra Tironce

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,742
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Përgjigje e: Sofra tironce

mirë se ju gjeta Tiranca e Tironce , ju pershendes te gjithve :)
 

SERAFIM DILO

Anti Busavata
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
9,543
Pikët
48
Përgjigje e: Sofra tironce

Edhe ne t'gjith tironsat e tironset t'pershnesim.
Nji pershnetje per Sauren.
 

SERAFIM DILO

Anti Busavata
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
9,543
Pikët
48
Përgjigje e: Sofra tironce

Nga Marsi quhen marsian,nga katuni katunar,nga fshati fshatar etj etj e keshtu me radh....Ata nga Tirana,dikur,me plot gojen quheshin qytetar.
 

admiral

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 22, 2011
Postime
317
Pikët
0
Vendndodhja
Ke kodra e kuqe
Përgjigje e: Sofra tironce

cere bohet kshu mer jahu,,,,,,,,sa pak paskena ngel mer ,,,,,,,,, po nuk ka gjo ke gjella i lug kryp hudhet po e lezeton gjithe vorben,
 

Skydive

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 22, 2012
Postime
2,262
Pikët
0
Përgjigje e: Sofra tironce

Pershendetje Tironsa dhe Tironse

Pershendetje dhe per Jabonxhijt

Ju uroj nje mbasdite te bukur sot : )

Kisha kohe pa e degjuar
me kenaqi

http://www.youtube.com/watch?v=B3MEJllA60I

o Qazimoooooooooooooo,amon mi amon
fare e keqe,laparaket e dreqit,dun me na mare te gjitha

e panjohura
mire se erdhe:)
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,237
Pikët
113
Përgjigje e: Sofra tironce

Pershendetje Tironsa dhe Tironse

Pershendetje dhe per Jabonxhijt

Ju uroj nje mbasdite te bukur sot : )

Kisha kohe pa e degjuar
me kenaqi

http://www.youtube.com/watch?v=B3MEJllA60I

o Qazimoooooooooooooo,amon mi amon
fare e keqe,laparaket e dreqit,dun me na mare te gjitha

e panjohura
mire se erdhe:)
Qeke TIRONCE sade,tashi mo qe mos tdal legen un jom jabonxhi i hershem.
http://www.youtube.com/watch?v=Gm3JqgQe_iQ&feature=relmfu
Amon mer amon sa kaptine tmodhe ke :D
PS: po kte llap kujt ja qit kshuna.
PRSH gjithe TIRONCIT STERN,LINDA,DRAGO,SAURA etj.
Vene mer aqe ke veni vet
Ene mos ma fut mrena-qesh-
Jo po e maj mdore `lol``lol``lol`
Ush n tomtha.
Stern me vdiqe-dora-;)``16``
 
Last edited by a moderator:

Skydive

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 22, 2012
Postime
2,262
Pikët
0
Përgjigje e: Sofra tironce

Po vazhdojm SystemA me Prefektin

http://www.youtube.com/watch?v=XivAXJiyeyM&feature=relmfu

Si po ja coni me partzont?
Na hongren me na hongren!!!!

PO IKU MO PARTIZONE;KA PRE NE FLOKET

e forte

Saura, po ku ke avulluar mi amon?
Te Pershendes
Gjithashtu dhe listen e systemA duke shtuar dhe Mandin
 
Last edited by a moderator:

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,237
Pikët
113

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,237
Pikët
113
Përgjigje e: Sofra tironce

neinnnnnnnn,hahahhahahhaahhah shume e forte
se kisha pare`dance`

kam frike i dashur kam frike......
Yllo kom ene nji batute nga Seferi ,por o pak......e kupto ti mo.Bohet fjale per femnat e N.SH.R.G-se.
Saura,Drague,Linda duhet me e dite,ene brari besoj se po.
 
Top